Led z pasywnym 3d szybkość matrycy, input lag

p5zx

New member
Witam

Który z modeli posiadających aktywne 3d ma najmniejszy input lag właściwie tylko ta kwestia mnie interesuje , jaka czerń i odwzorowanie kolorów mnie nie interesuje chodzi mi tylko a laga w grach .
(Dla siebie wybrałem G30 tego LEDa kupuje dla brata gdyż on potrafi naprawdę posiedzieć po kilka godz przy jednej grze parę dni z rzędu :smile: i dla niego plazma nie jest wskazana) szukam czegoś co miało by wynik nieustępujący wiele G30 (bo brat się załamie ;-)) kiepskie podświetlenie i słabą czerń jest w stanie przełknąć ale tego LAGa już nie .

Z tego co wiem to wybór jest pomiędzy LG ,Philipsem a Toshibą

LG np LW4500 w wielu testach na zagranicznych forach ma bardzo słabe wyniki jeśli chodzi o input lag jednak jest spora grupa ludzi która twierdzi że po najnowszej aktualizacji i przypisaniu złącz na PC LAG jest na poziomie 20-30 ms martwi mnie tylko że nikt nie wrzuci po prostu zdjecia z testu a tylko że tak powiem ,,chodzą takie słuchy,,

Philips 7606 - na jego temat też są zbieżne wyniki można znaleźć wynik od 33ms do 70 ms , różnica jest spora i też nie wiem co o tym myśleć .

Toshiba - tu właściwie nie wiem jakie modele są że tak powiem tegoroczne i nie orientuje się za bardzo więc licze na jakieś info.


Pozdrawiam
 

Mixmich

New member
Toshiba 42vl863 to jedyny pasywny 3D od toshiby: wg testów zagranicznych input-lag w trybie gra: 20ms, tryb standard i noc: 50ms, tryb pc: 40ms.
 
Do góry