LED 7000 czy Sony Z ???

pidzej

New member
Witam!

Przeszukalem posty zeby nie powielac tematu ale nie znalazlem konkretnych odpowiedzi,a wlasciwie jednej: Który z tych modeli kupic:

40 calowe - Samsung LED 7000 czy Sony z serii Z tez 40 cali???

Bede bardzo wdzieczny bo im szybciej dostane odpowiedzi na moje pytanie tm szybciej zakupie sobie nowy sprzet


pozdrawiam
pj
 

pidzej

New member
w sumie szczegółów nie napisałem:)

ogolnie pokoj ma jakies 35m aleTV ogladamy mniej wiecje z odleglosci 2-3m
wlasciwie bedziemy go uzywac typowo domowo czyli Cyfra+ jest u nas i DVD pioneera. W przyszlosci jakas konsola do gierek i dobry zestaw glosnikow - ale to w przyszlosci -tyle ze wychodze z zalozenia ze lepiej jak juz kupowac dolozyc troche wiecej i kupic jakis sprzet na dluzszy czas.

mam nadzieje ze to wystarczajace informacje zeby mi podpowiedziec:)

Bylem nastawiony na 100% na LEDa ale jak juz chcialem kupic w Mediamarkt teraz w weekend jak bylo bez vatu to wszyscy jednym glosem zebym zamiast leda kupil Zetke Sony no i zglupialem dlatego wole spytac Was ktorzy obiektywnie mi doradzą bo tam wyraznie wskazywali na zet i mowili ze blad popelnie i wroce na bank jak kupie LEDA

pozdrawiam
 

tomdvd

New member
Przy twoich warunkach obstawałbym za Sony Z serie chociaż wiem ze samy wygląda git ale ma dużo słabsze kąty, mniej szczegółów, "tylko" 100hz, fatalny dzwięk. Mam jeszcze jedną propozycję chociaż niechce Ci mieszać, mianowicie Philips PFL 42" 8404 który jest super nowy, brak testów rzetelnych ale b.dobra specyfikacja, design i nieco zagadkowy procek pixel precise przy wszystkich możliwych gadżetach on board:). Jeśli zastanowisz się nad Philipsem to w lipcu bedzie dostepny prawie high end 9664, 200hz itp.
P.S Pamiętaj o dobrym kablu HDMI i C+ film czy sport hd i NGHD bedzie super.
Pozdr,
 

Sych

New member
No tego Philipsa nie znam. Specyfikacje specyfikacjami, ale poczekaj na testy. Często zdarza sie, że parametry nie w pełni odzwierciedlają to co najważniejsze - obraz. Chyba, że powiesisz sobie ramkę z parametrami przy lcd i będziesz się nią zachwycał;) Taki żarcik... Wracając do tematu, na konkurencyjnym forum (białym- w sumie nie takim konkurencyjnym;)) masz porównanie Sony i tego Samsunga. Przeczytaj, zobaczysz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z tych dwóch - zostałbym przy Sony z uwagi na lepsze skalowanie obrazu .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=33314
Różne fragmenty HD pokazują piękno naturalne i nie tylko ............
065_P1120266.JPG



http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40950
044_P1190152.JPG
 
Do góry