LED 32" dla rodziców

yetiwest

New member
Witajcie.
Szukam jakiegoś TV dla rodziców.
Oglądają głownie Tv kablowa analogowa oraz naziemna tv cyfrowa. Tv użytkowany w różnych porach łącznie z wieczorami. Odległość do TV ok.2-2,5m. Chciałbym aby miał USB z możliwością odtwarzania Divx, Najlepiej Full Hd bo nigdy nie wiadomo może zmienią dostawce telewizji więc byłby tv z przyszłością. Rodzice nie są bardzo wymagający, przeciętni emeryci :) Na telewizor chcą przeznaczyć około 1800 zł. Mnie osobiście wpadł w oko Philips 32PFL5605H ale jako że mało znam się na tym doradźcie coś. Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Bardzo dobry wybór - lub jeden model wyżej tj. Philips 32PFL7605H - ten tv posiada nieco lepszy procesor obrazu i ambi ...

Będziesz zadowolony z jednego jak i z drugiego modelu.
Ja polecam 7605H
 

gosc_niedzie

New member
Siostra ma ten telewizor i jest bardzo zadowolona. Największym plusem tego odbiornika jest podświetlenie bezpośrednie matrycy (nie krawędziowe jak w większości telewizorów). Drugim plusem to cena w dzisiejszej gazetce promocyjnej TESCO- nie wiem czy we wszystkich sklepach, ale w Gdyni można go dostać- 32PFL5605H/12 za 1249,00zł (przecena z 2499,00zł :D:D:D)
 
Do góry