le40b651 brak widgetu agory

loski1

New member
Witam,

Mam problem z widgetem agory, otoz wogole go nie widac. Dodam ze mieszkam w Anglii i byc moze jest to problem zwiazany z adresem ip. Przywracalem ustawienia fabryczne i ustawiaenia w plug and play na kraje "inne" bez powodzenia. Moze upgrade softwaru pomoze. Jakies sugestie?:confused:
 

nocai

New member
Właśnie jestem po zmianie softu na 2004 i też musiałem chwilę powalczyć, bo załączyło mi się Yahoo.
Przyciśnij Exit przez 10 sekund, zresetuj wszystko i ustawiaj od nowa. TV sam zainstalował widgety poinformował, że jest dostępna wyborcza. Jest ona dostępna w wiadomościach.
 

loski1

New member
nocai napisał:
Właśnie jestem po zmianie softu na 2004 i też musiałem chwilę powalczyć, bo załączyło mi się Yahoo.
Przyciśnij Exit przez 10 sekund, zresetuj wszystko i ustawiaj od nowa. TV sam zainstalował widgety poinformował, że jest dostępna wyborcza. Jest ona dostępna w wiadomościach.

Ja te mam soft 2004 i wiele razy przywracalem ustawienia fabryczne mimo wszystko automatycznie startuje z yahoo. Czy ktos moze uzywal tego widgetu poza granicami Polski?
 

DjWitek

New member
Witam,
Posiadam LE40B650 i mam taki sam problem jak przedmówca, ale ja mieszkam w Polsce więc to nie chyba kwestia IP.
Przy starcie Internet@TV pojawia się informacja o dostępności nowej usługi Wiadomości z serwisu Gazeta.pl
Jednak w Galerii Widget'ów brak takiej usługi.
Jedyne co mogę zainstalować z wiadomości to serwis USA Today.
Po uaktualnieniu firmware do 2004 zainstalowały się widgety Yahoo więc wróciłem do pierwotnej wersji 2000/01/01_000101
Czy jest jakiś sposób na doinstalowanie usługi Gazeta.pl?
 
Ostatnia edycja:
Do góry