LE37A656- dziwny dźwięk przy włączaniu

cunio

New member
Kupiłem ten telewizor tydzień temu i wszystko byłoby ok gdyby nie problemy z dźwiękiem. Otóż od czasu do czasu telewizor po włączeniu jakby się zawieszał wydając przy tym dziwny piski (taki ciągły dźwięk). Nie można z nim w tym czasie nic zrobić, nie ma obrazu. . Działa jedynie wyłączenie power na pilocie.
Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wszystko jest ok. Bywa tak, że nieraz przez cały dzień jest ok a innym razem kilka razy dziennie się wiesza. Zaznaczam, że dzieje się to tylko zaraz po włączeniu telewizora. Może ktoś ma podobne problemy - proszę o pomoc. Aha - funkcja "oszczędzanie energii" jest wyłączona - czyli to nie to. Wgrany jest także najnowszy soft.
 

bonzo

New member
Sam wgrywałes ten najnowaszy soft? Czy ta usterka pojawiła się dopiero po jego wgraniu? Jeśli tak, to może coś poszło nie tak, możesz wgrać ten sam soft jeszcze raz, możesz zrobić też downgrade do poprzedniego softu. Wszystlie softy są dostępne w necie.
Jeśli to nie wina źle wgranego softu, to serwis.
 

cunio

New member
Ta usterka pojawiła się jeszcze przed wgraniem softu. Miałem nadzieję, że po jego wgraniu zniknie ale nic z tego. Myślę, że soft jest wgrany poprawnie - przynajmniej tak pokazuje menu.
 

cunio

New member
Zobaczę, co się będzie dalej działo. Dzieje się tak tylko od czasu do czasu, więc serwis może mnie po prostu olać. Po restarcie jest wszystko ok i dlatego na razie to zostawię.
 
Do góry