le32c550 czy le32b650 do analogowej kablówki

alek09

New member
Witam.
Mam zamiar kupić tv 32 cale - sygnał jaki będzie to analogowa kablówka. Oczywiści jakies filmy dvd itp również będą ale chodzi mi o to aby tv dobrze odbierał analogowy sygnał. B650 miałme okazje widzieć w akcji powiem ze ładnie wyglądał sygnał analogowy. Czy c550 oferowałby podobną jakość? jest odrobinę tańszy więc się nim interesuję a na allegro za niewiele ponad 1500 można go kupić. Jeśli chodzi o porty usb i lan to chyba obsługa i mozliwości takie jak w b650. Na początku tv miał byc nawet do 1400 i myślalem o LG 32lg3000 (ma 100hz port usb nie ma chyba lan), ale jednak po lekturze forum stwierdziłem ze ktoryś z tych samsungów będzie chyba najlepszym kompromisem ceny i mozliwości.
Interesuje mnie czy c550 ma powłoke matową czy błyszczącą (b650 ma błyszczącą), czy 50 hz powoduje widoczne dla oka pogorszenie jakości (maniakiem oglądania sportu nie jestem), czy ten model odtwarza filmy z usc z napisami txt?
Cena c550 i tak jest trochę naciągnięta do pierwotnych planów zakupowych ale chyba warto.
No chyba ze poradzicie jednak b650 lub coś innego to trzeba będzie dozbierać kasy.
Generalnie przy zakupie tv 32 cale warto bardziej postawić na 100hz czy na full HD jeśli już z uwagi na cenę z którejś opcji trzeba by zrezygnować?
Będę ogromnie wdzięczny za porady.
Pozdrawiam
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Przez ostatnie 3 miesiace bylem nastawiony tylko na C650. Im blizej zakupu tym coraz czesciej spogladam na model C550. Roznica ponad 500zl, a tylko 550 nie ma internetu, ktorego i tak nie bede raczej uzywal bo mam na kompie. Obraz lepszy na C650, ale musze przemyslec czy faktycznie wart te 500zl. Zamiast 40C650 wzialbym 46C550 ;)
 
Do góry