LCD z DVB-T w MPEG-4

sw3

New member
Juz wiadomo, że cyfrowa telewizja naziemna w Polsce będzie w MPEG-4.
W tej chwili kilka telewizorów LCD ma wbudowany tuner DVB-T ale chyba tylko mpeg2. A może się mylę. Jeśli są jakieś z mpeg4 to które to? A jeśli nie to kiedy takie mogą sie pojawić w Polsce?

A przy okazji. Czy jakieś inne LCD do 3-4kPLN poza Bravią mają DVB-T, choćby mpg2?
 
Ostatnia edycja:

to ja marian

New member
Szukam tych telewizorów z DVB-T i MPEG4 ale znaleźć nie mogę :-(
Większośc Philipsów jest aktualnie wyposażana w tuner cyfrowy ale tylko z MPEG2. Najciekawsze, że wersje na rynek w Norwegii i Irlandii też są wyposażone tylko w MPEG2 choć od dawna wiadomo, że będzie tam obowiązywać MPEG4 i lada moment zacznie się nadawanie.
Philips "olewa" Norwegów i Irlandczyków?
 

niedzwiedz

New member
Mpeg-4

Witam wszystkich forumowiczów i miłośników HDTV.

Przeglądając forum znalazłem ten post, który trochę się zestarzał, ale nie stracił na aktualności.
Myślę, że przyszłość należy do telewizorów wyposażonych w tuner DVB-T MPEG-4, więc przydały by się jakieś informacje na temat modeli TV na rynku obsługujących ten standart.
Proponuję dopisywanie w kolejnych postach takich właśnie TV. Sądzę, że ich liczba będzie stale rosnąć.:)

Pozdrawiam:bober:
 

marcus1968

New member
TV wyposazone w dvb-t z mpeg4

W Polsce takie tunery maja Sharpy z serii HD1,
oraz Sony Bravia - kilka modeli - do sprawdzenia na stronie Sony Poland.

Szkoda, ze tylko te kilka - jak na razie przynajmniej...

Sprawilbym sobie np. taka Toshibe ZF, gdyby takowy miala...
 

Robertus64

New member
Bez reklam
nie ma problemu z wymianą tunerów , podejrzewam że wiele serwisów zrobi na tym kokosy.a my zapłacimy za dozowanie przyjemności na raty , taka jest często polityka producentów żeby do czegoś dochodzić etapami - kilka razy zapłacimy zanim dojdziemy do celu.Albo juz teraz mozna kupić TV za 15000 co ma to co trzeba - na jedno wychodzi:krol:
 
Do góry