LCD z dolnej półki

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jak przedstawia się różnica między modelami JVC 32 A 80 a Panasonc 32 LM 70. Najpierw wyglad JVC 32 A 80
d733a63b3fa1c2d1med.jpg

pobór mocy 114 W, wyprodukowany UK,

265b6cbb43f4a79fmed.jpg



0ad964b4d4e9e2damed.jpg


aac9c480b7558d87med.jpg



Panasonic 32 LM 70
produkowany Czech Republic, pobór mocy 144 W

b1cb93b0c67e089bmed.jpg
http://images22.fotosik.pl/109/b1cb93b0c67e089bmed.jpg

30bea0e76dcd4458med.jpg

http://images20.fotosik.pl/316/265b6cbb43f4a79fmed.jpg
na tej podstawie widać jak pełne oswietlenia od okna nie odbija sie od matrycy
30d514b71d3fa746med.jpg
 

hoodlum

New member
No fajne porównanie. Kiki a tak serio jakbyś tak brał dla siebie powiedzmy do sypialni to wybór padłby na Panasonica czy JVC.?Choć wiadomo, że jeden i drugi pochodzi od Matsushity.
 

Piotr_the

New member
- oglądałem tego Panasa gra całkiem ładnie tylko świeci dość słabo w porównaniu do np. Samsunga chodzi o jasność ale za Samsungiem ładnie podają kontrast dynamiczny 7000:) jak wiadomo matryce IPS mają niższy kontrast niż PVA tak więć ciekawy ten ich kontrast:grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ujęcia sportowe
95478595ec5326c3med.jpg


8f789c667625c908med.jpg


sprawdź kształ piłki
fd87e79a535d18c3med.jpg



jak to jest w Palu ?
9f0915e6dd4d38camed.jpg


4fe30082fee657d1med.jpg


4754c1fd974f3b86med.jpg


cdn.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Uuuu. Na zdjęciu meczu pilkarskiego zdecydowanie lepszy jest JVC.
Wszystkie elementy- trybuny, piłka, reklamy są ostre i bez zniekształceń.
U przeciwnika odwrotnie.
Zastanawiające.
 

michal218

New member
Teraz juz na pewno nie zaluje wyboru i zakupu JVC,tyle ze 37 calowego,co jeszcze zwieksza ciutke roznice,gdyz ma szybsza matryce (6ms)...
 

VooDooK

New member
No nie wiem, ale jak dla mnie to panas dużo lepiej, szczególnie jest to widoczne podczas meczu. Patrząc na kubusia czy sąsiadów to panasonic bije jvc na łeb!
 

pandzik

Member
Bez reklam
Gdzie panasonic podczas meczu wypada lepiej?
Przeciez to na JVC mamy okrągłą piłke, czytelny napis na reklamie i wyraźne trybuny...
Na panasie wyglada to fatalnie.
Tylko na JVC kolory są zbyt ciepłe.
 

michal218

New member
A ja mysle ze oba sa z dolnej polki tylko cenowo i w swoich firmach jako najnizsze modele.Jednak w porownaniu z innymi firmami znalazlyby sie zapewne conajmniej blisko sredniej klasy modeli.Dla mnie licza sie tylko 3 firmy(liczac zazwyczaj stosunek ceny do jakosci i odwrotnie):JVC,SHARP i PANASONIC,oraz te wyzsze modele PHILIPSA.Reszte osobiscie olewam i przemilcze,bo nie chce prowokowac do klotni.
 

redlum

New member
Bez reklam
ten JVC wyglada lepiej gdyby nie te kolory - jak ktos juz gdzie tutaj pisal - wyjrzyjcie przez okno a nastepnei na te screeny - ktory z tych TV lepiej odwzorowywuje kolory? Jesli daloby sie ustawic mniej czerwieni (o wiele mniej) to bylby prawie idealny obraz :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kolory da się regulować - ale jakieś kryteria trzeba przyjąć.
JVC jest cieplejszy w kolorach. I dla mnie liczy sie pdostawa kolorów barwy. Ale jeszcze ważniejsze jest że Tanszy telewizor / JVC/ jest na tym samym poziomie jakosci Co droższy Panasonic.
Oczywiscie wybór zawsze należy do kupującego.

82b3a49d2e231886med.jpg


4752d973efd0986bmed.jpg


c67127fba1a8d6ebmed.jpg



http://images21.fotosik.pl/276/c67127fba1a8d6ebmed.jpg
 

hoodlum

New member
No tak na ostatnich zdjęciach widać ze to materiał promocyjny JVC -i wszystko jasne. Dla mnie pasaonic jest ładniejszy z wygladu i ma kolory bardziej naturalne ale to oczywiście kwestia indywidualna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow
szkoda że nie zauważyłeś że materiały właśnie są najróżniejsze- od Palu , dvd z gazety -płyty, VCD - film Nieoczekiwana zmiana miejsc, HD z Trailerów z Amazon .com, po fragmenty z najlepszych filmów na HD - Coral Reef, czy Bobry.
Więc Twoja uwaga jest delikatnie mówiąc mała trafna.
 

dagie

New member
kiki napisał:
Ale jeszcze ważniejsze jest że Tanszy telewizor / JVC/ jest na tym samym poziomie jakosci Co droższy Panasonic.
Oczywiscie wybór zawsze należy do kupującego.

Oczywiście że tak, ale zauważ że jest jeszcze wersja LE7 Panasonica, której cena jest niższa lub porównywalna do JVC A80.:D
 

redlum

New member
Bez reklam
na ostatnim zdjeciu - wyraznie widac - na JVC koszulka jest pomaranczowa zamiast czerwonej - jesli to ma byc dobre odwzorowanie kolorow - to ja podziekuje

@dagie
jest tez o pareset złotych drozszy model panasonica - lx70 - z lepsza 100Hz matryca; jak dla mnie Panasonic zle sie wstrzelil z cenami - miedzy LM70 i LX70 roznica w obrazie jest o wiele wieksza niz roznica w cene;
 
Do góry