LCD Philips 32PF-L8404 i 32PF-L9604

kris1975kris

New member
Witam, dziś byłem w MM i szukałem 32 telewizora LCD. Zaproponowano mi powyższe telewizory jak w temacie Philipsy. Co Wy na to???
8404 był w cenie 2999zł a, 9604 był w cenie 4898zł. Czy macie jakieś inne propozycje, czy warto za tą kasę, czy może cos innego??? Czekam na propozycję :) Sprzedawca wspomniał też coś o Sony 32W5500 i o jakimś Sharpie. Ale Philipsy oprócz tego że mają dobre parametry, to dobrze się prezentują wizualnie :) :) :)

MÓJ POKÓJ:

pokój 4m x 3m;

pokój sporo nasłoneczniony;

odległość oglądania 2m;

oglądać będą 3-4osoby (więc kąty powinien mieć b.dobre - będą siedziały nie na wprost ekranu !!! );

oglądać będe w dzień, a także w nocy ( przy zgaszonym całkowicie świetle !!! );

brak konkretnej marki telewizora;

cena tv 3500zł - 5000zł;

jaki sygnał - "n" , PS3 , filmy z komputera (dvixy) , a także analog SD :(

oglądam przedewszystkim - sport ( żadnych smużeń !!! ), filmy, PS3 - gry,

oczekuję od telewizora - bardzo dobry obraz ( brak jakichkolwiek smużeń, tak jak wspomniałem wcześniej oglądam dużo sportu ) - poprostu obraz żyleta !!!, funkcjonalność - czyli jakieś wejścia wyjścia (3 HDMI), USB itp.

Proszę o kilka propozycji, w kolejnośći od najlepszego :) Pozdrawiam :)

Acha czy ktoś może zna adres jakiejś strony internetowej gdzie są testy telewizorów LCD np: tak jest z obiektywami do aparatów, są robione testy na danych obiektywach w tych samych warunkach, a nie tak jak podają producenci i prześcigają się w danych np: o kontrastach jeden 10000:1, a drugi 1000000:1 i bądź tu mądry :)

Czekam na podpowiedzi, pozdrawiam. :)
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Przy Twojej odległości oglądania 32 cale,może być,ale polecam Ci jednak 37 cali.Lepiej kup Sobie telewizor w sklepie internetowym,a mniej wydasz na telewizor.
Polecam Ci dwa modele:
Philips 37 9604
Sony 37 W 5500
Oba telewizory są naprawdę dobre.
 

woojteknowak

New member
....

Witam , 32' może być ciut za mało , 37' w sam raz a jak masz możliwość zwiekszenia odległości do 2,5 metra to 40 ' lub 42'Philipsa (tylko) i bedziesz miał najwieksza radość .Co mnie zaskoczyło sprzedawca w MM okazał sie kompetentny,
gdyż wybór Philipsa serii 8 lub 9 jest najlepszy (wielokrotnie nagradzane w wielu konkursach).Sam widziałem oba na ciekawych testach, "na żywo" daja rade ze wszystkim .Alternatywa to Sony serii W , V lub Z tylko !!!Zadnych LG , Samsungów itp.Nie daj sie namówic na LED-a , gówno jakich mało
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawa wcale nie jest ani prosta ani oczywista .
Najpierw wielkość.
Jeśli nie przekraczalna to jednak 32" jeśli ma być SD.
I w tej klasie masz Pioneera KRL 32" obecnie w specjalnej cenie .
Ceny pytaj na priw.
Jeśli miałbyś sięgać po 37" to musisz być to model wypasiony chociaż w największą płynność :
JVC 37Dv1
Panasonic 37G10
Sony 37W 5500
 

WuMike

New member
Bez reklam
Kiki, dlaczego usilnie robisz z JVC lidera plynnosci, skoro praktycznie kazdy inny od Twojego test nie potwierdza tej tezy? Nie chce zgrywac madrali, nie widzialem go niestety w akcji, ale chyba opinie o nie za dobrej czerni - szczegolnie bocznej oraz lekko kulejacej plynnosci, dosyc powszechne zreszta, nie biora sie z sufitu, no nie? Gdyby nie te dwie rzeczy, to bylby moj murowany kandydat w przedziale cenowym okolo 4k PLN.

Cholera, Philipsy oprocz serii 97 jakos mnie nie przekonuja, wbrew wielu opiniom. Mama ma 7404 bodaj, bez kalibracji co prawda, ale czerni to ja na nim nie widze. Oprocz tego zdarza sie sporadyczne rwanie, a raczej czkawka obrazu na sygnale SD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry