LCD najchetniej Panasonic 32/37 cali!! PROSZE O PILNA POMOC!

antiblanti

New member
Witam,

śledze to forum i sledze od dłuższego czasu wszystko sie zmienia a ja nie moge sie zdecydowac na konkretny model telewizora.

Napewno będzie to LCD odległość oglądania to 2,5 - 2,7 m. Swiatło nie gra większej roli jak coś rolety mam. Telewizor potrzebny do salonu, cała rodizna żeby ogladała siedzac na sofie;)

Telewizor koniecznie w kolorze czarnym i z możliwością powieszenia na ścianie.

Tv bedzie używany głownie do cyfrowego polsatu (czasami meczepiłki nożnej) ewentualnie N-ki i rzadziej do dvd (80/20).

Cena jaką mogę wyłożyć to max 4000.

Zastanawiałem się nad:

1) Lx700 ( nie wiem czy jest w 37 calach czy najwieksza to 32)

2) TX-37LzD80

i wszystko inne co polecacie :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy Tych warunkach ten model - Panasonic 37 LZD 80 będzie extra.


p1030034zs4.jpg
 

antiblanti

New member
OOk a jeszcze pytanie jaki uchtyw scienny kupic najlepiej?

Kiki a który będzie lepszy Hitachi 37V01 czy PanasTX-37 LZD80 ??
 
Ostatnia edycja:

KOJOT80

New member
kiki napisał:
przy Tych warunkach ten model - Panasonic 37 LZD 80 będzie extra.

No tak tylko, że 37 LZD 80 nie ma 100Hz a 32 LX700 ma i przy oglądaniu np. meczy jest to widzoczne.
Ja uważam że lepszy jest 32 LX700
Natomiast z serii LZD wybrałbym 37LZD85 (ma 100Hz) ale to wydatek już nieco ponad 4tys.

Największy LX700 to 32 calowy.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
david7 napisał:
kiki a mółgłbyś powiedzieć który lepszy:
Panasonic LZD 80 czy JVC P80???

To są inne TV więc ciężko je porównać. JVC P80 to model zeszłoroczny, z resztą bardzo udany i cieszący się ogromną popularnością, posiadający matrycę HD Ready i układ 100 Hz. Natomiast Panasonic LZD 80 to nowy model Panasonica z matrycą Full HD, ale nie posiadający ukladu 100 Hz. Dla mnie przy tej przekątnej ekranu 32/37 cali lepszym wyborem jest TV z ukladem 100 Hz i matrycą HD Ready niż TV Full HD, ale bez 100Hz.

JVC P80 można natomiast porównywać z następcą Panasonica LX700 - a mianowicie z Panasem 32/37 cali LXD85 z matrycą HD Ready i układem 100 Hz.

Można mieć jednak zarówno Full HD jak i układ 100 Hz w jednym TV. Oferuje to nowa seria Panasa 32/37 cali LZD85 oraz 37 LZD800 ;)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
antiblanti napisał:
Witam,

śledze to forum i sledze od dłuższego czasu wszystko sie zmienia a ja nie moge sie zdecydowac na konkretny model telewizora.

Napewno będzie to LCD odległość oglądania to 2,5 - 2,7 m. Swiatło nie gra większej roli jak coś rolety mam. Telewizor potrzebny do salonu, cała rodizna żeby ogladała siedzac na sofie;)

Telewizor koniecznie w kolorze czarnym i z możliwością powieszenia na ścianie.

Tv bedzie używany głownie do cyfrowego polsatu (czasami meczepiłki nożnej) ewentualnie N-ki i rzadziej do dvd (80/20).

Cena jaką mogę wyłożyć to max 4000.

Zastanawiałem się nad:

1) Lx700 ( nie wiem czy jest w 37 calach czy najwieksza to 32)

2) TX-37LzD80

i wszystko inne co polecacie :D

Jeśli dołożysz 400 stówki to masz Panasa TX-37LzD85 z matrycą Full HD i układem 100 Hz ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie można przekroczyć barier finansowych. Więc głównym wyznacznikiem jest klasa cenowa. W klasie cenowej do 4000 zł Panasonic LZD 80 - gra extra.
Płynność największą ma JVC 37 P80 / i 100 Hz i clear motion drive/.
Jak szaleć to szaleć - wyżej notowane są :
Toshiba 37 Z 3030
Hitachi 37 X 01 - nr 1 na świecie.
 

klata69

New member
KOJOT80 napisał:
Natomiast z serii LZD wybrałbym 37LZD85 (ma 100Hz) ale to wydatek już nieco ponad 4tys.
Tego telewizora nie ma jeszcze w sprzedaży w Polsce, a cena już spadła do 3700pln. Kupując w sklepie w UK zapłacilibyśmy ok. 3500pln, ale nie znam kosztów transportu do Polski. Sądzę, że ten LCD za kilka miesięcy będzie kosztował podobnie jak teraz w Angli. Tyle tylko, że Euro przejdzie nam koło nosa :)

edit:
Pardon...moje dywagacje na temat ceny dotyczyły 32LZD85. Faktycznie wersja 37' calowa jest o ok. 700pln droższa.
 
Ostatnia edycja:

sittek

New member
klata69 napisał:
Kupując w sklepie w UK zapłacilibyśmy ok. 3500pln, ale nie znam kosztów transportu do Polski. Sądzę, że ten LCD za kilka miesięcy będzie kosztował podobnie jak teraz w Angli.
mam pytanie:
czy TV zakupiony w UK bedzie pracował w Polsce. Ostatnio zwróciłem sie z takim zapytaniem do Panasonic Polska i uzyskałem odpowiedź : "nie testowaliśmy sprzętu z rynku brytyjskiego".
Ponadto na stronie angielskiej panasonica:
http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/617212/index.html?trackInfo=true
w specyfikacji wyczytałem,że odtwarza tylko system PAL -I (w Polsce chyba nie obsługiwany) oraz dżwie posiada jedynie NICAM (FM)
Na to zapytanie Panasonic Polska odpowiedział mi,że odbiornik posiada zintegrowana tuner więc mozliwe bedzie jego dostrojenie do stacji analogowych w Polsce (prawdopodobnie w trybie strojenia recznego) ale nie będzie mozliwe odbieranie dźwieku (n/a)....".
Jakis czas temu KIKI udzielił mi odpowiedzi,że nie będzie problemu ze sprzetem sprowadzonym z UK.
Prosze. czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Zakup TV w UK i sprowadzenie go do Polski po to aby stał (nawet kwiatka na nim nie da sie postawić) powiem szczerze mnie przeraża!.
 
Do góry