LCD do lokalu do 4000 zł max

Murdock@

New member
Witam,
Szukam lcd-ka do restauracji. Także zależy mi na tym żeby kąty były duże. Telewizor bedzię podłączony do N i będzie umieszczony na rogu zaraz pod sufitem. Myślałem o jakimś 40' cali albo 42' , aha jeszcze głośniki w tv nie są ważne bo będzie podłączony przez wieżę. Max do 4000zł.
Dzięki za pomoc :cool:
 

alyjen

New member
mateo2121: Widziałeś kiedykolwiek tą Toshibę w akcji? Z tego co ja pamiętam w MM to w pionie kąty są tragiczne i jeżeli to ma decydować to według mnie ten TV odpada

dlaczego LCD a nie plazma? będzie tańsza przy dużym rozmiarze, nie będzie problemuz kątami, a jak ma lecieć sport to logo się może wypalić ;) i tak nie będziesz zmianiał kanałów
 

mateo2121

New member
Bez reklam
No plazmy też spokojnie wystarczy...no ale w takim przedziale cenowym żadnego super TV sie raczej nie dostanie...taka prawda:)
 

alyjen

New member
Murdock: depends
pobór mocy plazmy jest zmienny i zależy od tego co wyświetla, ciemnych filmów raczej nie będziesz puszczał więc może być że zje więcej niż LCD
na LCD też można wypalić powidoki (mam tak na swoim 2 letnim LGku (straszny szmelc notabene)) fakt na plazmie szybciej jeżeli o to pytasz
jeżeli zaś chodzi o trwałość samego ekranu to dla Plazm i LCD wynosi on obecnie mniej więcej tyle samo ~60tyś godzin
czyli w skrócie prądu będzie brało więcej, żywotność będą miały podobną
z N + restauracja = sport? w takim razie ktoś z większym doświadczeniem w plazmach musiałby powiedzieć czy po ME nie zostaną wypalone znaczki z wynikiem i czasem meczu ;) na moim LCD po mistrzostwach świata w snookerze przez tydzień jeszcze miałem odciśnięty stół do snookera, a z drugiej strony ludzie piszą, że nowe plazmy są trwalsze niż stare LCD

a co do dobrych plazm w tej cenie, to akurat fajne plazmy 42" kosztują mniej niż LCDki porównywalnej klasy i rozmiaru z tego co ostatnio sprawdzałem
 

Murdock@

New member
Nie wiem czemu ale jestem bardziej do lcd-ka przekonany. Wiem że do 4tys. nie kupię nic porządnego ale z drugiej strony wicej zależy mi na calach niż na jakości obrazu ponieważ tv będzie ogladany z większej odległości niż w normalnym zaciszu domowym.
Czekam na jakieś propozycję, którę będę mógł w MM zobaczyć bo tv na raty będzię brany ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To lepiej wybierz HD ready - mniejsze skalowanie
JVC 42 G80
Toshiba 42 C 3500
I jeszcze Ci reszta zostanie na sygnał HD na ME w Pilce nożnej. I wówczas klienci będą super zadowoleni.
 
Do góry