lcd do konsoli?

eclipse1980

New member
Pisze na tym forum pierwszy raz dlatego na początku pozdrawiam wszystkich. Od jakiegoś czsu poszukuje telewizora lcd, i jak narazie nie wiem jaki wybrać. Lcd będzie w 99% wykorzystany do konsoli xbox 360 z hdmi, a pozostały procent do komputera. Do niedawna moim faworytem był philips 9603, ale jakiś czas temu przeczytałem że nie jest to najlepszy wybór do grania. Dlatego proszę o radę ludzi którzy mogą o tym coś napisać konkretnego. Telewizor musi mieć 42" do 46", full hd, 100Hz, kwota jaką chce przeznaczyć to 6000 tyś ale jak będzie trzeba to jakieś pare groszy może być droższy. Z góry dziękuje za pomoc.
 

mietek099

New member
Po co Ci Full HD skoro gry na XboX'a są tworzone w 720p a nie w 1080p? Co do 100Hz to czytałem na tym forum,że do gier niezbyt się to sprawdza. Chodzi o to,że TV aby mógł wyświetlic obraz w 100Hz musi kolejne klatki szybko buforowac i niby z tego powodu w obrazie widoczne są minimalne opóźnienia. Przykładowo w Virtua Fighter po wciśnięciu przycisku na padzie, postac zareaguje minimalnie później niż miałoby to miejsce w zwykłym TV. Skoro to jest prawdą, moim zdaniem 100Hz jest zbędne.
 
Do góry