LCD do 5000zł dla gracza

Leon65

New member
Witam
Planuje zakup telewizora LCD minimum 37” w sobotę do mniej-więcej 5000zł. Telewizor ma służyć głownie do PlayStation 3 bo aż 95% spędzania czasu przed TV będę wykorzystywał na graniu. Nie musi być Full-HD ale jak się da to tez przyjmuje takie opcje. 100Hz tez nie wiem czy tak bardzo jest to potrzebne do gier.
Wiec moje pytanie nie powinno nikogo dziwić jaki będzie najlepszy TV do PS3 w tej cenie. Odległość od Tv to jakieś 3, 4 metry
Granie to tylko po nocach.
Moje typy to:

- Toshiba 42 Z 3030
- JVC 42 v80
 

supergonzo

New member
Ja proponuje Samsunga LE52A656 jest super do ps3 i do N, bedziesz zadowolony. Sam sprawdziłem. A rozmiar rozwala. Cena toche wyższa. Ale nie słuchaj innych "fachowców" tylko bież 52".
:eek:k:
 

Leon65

New member
supergonzo napisał:
Ja proponuje Samsunga LE52A656 jest super do ps3 i do N, bedziesz zadowolony. Sam sprawdziłem. A rozmiar rozwala. Cena toche wyższa. Ale nie słuchaj innych "fachowców" tylko bież 52".
:eek:k:
Niestety ten samsung wykracza po za mój przedział cenowy, również też będzie on dla mnie za duży tak do 42" powinien wystarczyć. Narazie pozostaje mi zostać przy Toshibie 42 Z 3030 tylko chciałbym otrzymać jakieś potwierdzenie co do mojego wyboru.:???:
 
Do góry