lcd do 3000zł??

steven55

New member
to mój pierwszy post na tej stronce takze na wstępie witam wszystkich!!

wlasnie szukam TV 40''-42'' full hd.
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? 6 x 4,60
jaki sygnał ? cyfra + ,niedlugo cyfra + hd
jaka odległość od ekranu ? 3-4m
jakie urządzenia do podłączenia? dekoder cyfrowy, kino domowe
jaka klasa cenowa? ok 3000 zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? m/w tak samo
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? duże okno z lewej strony,
ile osób zasiada przed telewizorem? 3-4
Jaki masz ulubiony program? canal + sport, canal + film
jaki masz telewizor? Unimor 28 cali crt
Ma stać czy wisieć? stać
Co Cię wkurza w telewizorach ?awaryjność, smużenie,

szukam TV głownie do oglądania sportu, piłki nożnej, od czasu do czasu jakis film, w niedalekiej przyszłości także DVD, moze blue-ray. im wiecej czytam opini na temat wyporu tv LCD tym wiekszy mam metlik w glowie. przymierzałem sie do sharp LC 42SB55E moze jakis sony w tej cenie by sie znalazl?? objeździłem takze kilka sklepow, tam sprzedawca poleceal bardzo samsung LE40 a656 i szczerze mowiac gdy porownalem obraz, kolory do powyższego sharpa samsung wywarl na mnie duze wrazenie. owszem cena wieksza i tak zastanawiam sie czy moze wstrzymać sie jeszce do konca roku i wtedy ceny spadna(?) i moze uda sie coś kupic konkretnego do 3000zl, czy na chwile obecna w tym pulapie cenowym kupie juz cos z czego bede zadowolony i co będzie służyło na dłuższy czas??

pozdrawiam
 

akslow

New member
tydzien temu zakupilem sony kdl-40v4000 i polece do 3000zl. Z przesylka wyszedl mnie 3001zl ;). A telewizor jestem bardzo zadowolony. I moge polecic :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jvc 42 R 90


001_P1130409.JPG


Philips 42 7762
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26776

Pełna czysta kolorystyka.
p1080913uc9.jpg



Toshiba 42 X 3000
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976
 
Ostatnia edycja:

steven55

New member
dzieki za odp i pomoc. na chwile obecna sklaniam sie ku JVC 42 R90.
mogl bys kiki mi doradzic czy w tej cenie "na sile" szukac full HD czy moze lepiej rozejzec sie za dobrym Ready HD?? a moze wyskrobac jeszcze pare zlotych(200-300zl) i jednak "przyszlosciowo" kupic juz Full HD??
pozdrawiam
 
Do góry