LCD do 2000zl

paszczus

New member
LCD 32" do 2000zl (pod Xboxa i Cyfrowy Polsat)

Witam,
Na dniach mam zamiar zakupic TV LCD. Od kilku dni czytam na forum i tak jak juz niektorzy wczesniej pisali - im wiecej czytam, tym mniej wiem :)
Na LCD mam 1600 zl, jednak mam liste TV nieco drozszych, gdyz na te modele ktore podaje mam znizke w wysokosci ok 400 zl.
No wiec z tych, ktore mam do wyboru:
jvc lt-32a
sony bravia kdl-32l4000
sony bravia kdl-32s3000
panasonic 32le7pa
philips plf3403/12
grundig vision 3
grundig vision 7
manta :D TV-37
samsung le32a330

A teraz do czego ten TV? Glownie do ogladania telewizji, z odleglosci max 2,5m (ale raczej blizej, 1,5-2m) , mam zamiar kupic do tego cyfrowy polsat,bo w chwili obecnej mam tylko antene pokojowa. Dodatkowo na dniach ma do mnie przyjsc XBOX 360 wiec bede dosc czesto podlaczac konsole pod TV (po hdmi lub componencie). To chyba tyle, jesli chodzi o wymagania :)

Co polecacie wybrac z powyzszej listy? Lub - jesli znacie cos do 1600zl lepszego niz te ktore wymienilem to prosze o podanie modelu.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
popieram Sharpa D 44 - skalowanie , obraz, czystość
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927

świetnie i wyraziście rysuje się drugi plan.Czyściutki i wyraźny obaz.
6b2128321a6c43a1med.jpg


Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
ac73ffd1f0b4d425med.jpg
 

paszczus

New member
ooo, to musze sie mu przyjrzec! Dzieki!
Tylko tak patrze na necie i jest kilka modeli "d44". Obojetne ktory wybrac? Bo ceny zaczynaja sie od 1500 zl, a koncza na 2600zl ;)
 

paszczus

New member
OK, wielkie dzieki chlopaki! Telewizor zamowiony :) w zadowolenie.pl za 1632 zl, wiec w cenie sie zmiescilem :) Juz sie nie moge doczekac, coby go dostac :)
Wielkie dzieki raz jeszcze!

Pozdrawiam
 

paszczus

New member
OK. Mam juz telewizor ;) Mam tylko pytanie, czy w zestawie powinna byc jakas ksiazeczka z karta gwarancyjna? Bo mam sam tv, pilot, baterie, srubki, mocowania i 2 ksiazeczki obslugi, ale w zadnej nie ma tej karty. Czy powinienem sie jakos upomniec w sklepie, w ktorym kupilem TV?

A relacje z zadowolenia z TV zdam pozniej ;) bo jeszcze nie odpalilem :D
 
Do góry