Lcd 42 cale lub większy bez limitu kasy

radiator

New member
Jakiego lcdka polecacie powyżej 42 cali może być i 46 cali. Zawsze myślałem o samsungu al ma on tylko 2 lata gwarancji. Taki sony daje 5 lat gwarancji. Co do kasy jakiegoś limitu nie ma chce kupić dobry i nowy model rzecz jasna nie za 10k .
dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

Ares78

New member
Jakiego lcdka polecacie powyżej 42 cali może być i 46 cali. Zawsze myślałem o samsungu al ma on tylko 2 lata gwarancji. Taki sony daje 5 lat gwarancji. Co do kasy jakiegoś limitu nie ma chce kupić dobry i nowy model rzecz jasna nie za 10k .
dzięki

O ile się nie mylę promocja 5 lat gwarancji skończyła się 28 lutego, aczkolwiek jest z tego co się orientuje opcja odpłatnego przedłużenia okresu gwarancyjnego. Co do reszty, podaj dokładniejsze dane o które pyta Kiki, bez tego ciężko cokolwiek doradzić, jeśli chodzi o przekątną to jeżeli odległość do telewizora pozwala to zdecydowanie warto zainwestować w większy...
 

radiator

New member
Odległość to od 4 do 8 metrów pokój długi mam zasłony oglądam wieczorami a w weekendy i w dzień i w nocy (okres jesienno-zimowy) w sumie myślałem o samsungu ale ktoś mi podpowiedział ze sony ma 5 lat gwary wiec sam nie wiem.
Ma stać na stoliku, mam kablówkę i przechodzą lada dzień na cyfrę, 95% TV, stać wydać około 5tysi.
 

kapsell

New member
Bez reklam
to od 50" wzwyz a 5tys w lcd to nie sa duze pieniadze na taki rozmiar...
Warto zastanwic sie nad plazma moze skoro tylko do tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sama gwarancja nie jest gwarancją jakości obrazu . Przy takich potrzebach
ja wybierałbym :
Samsunga 50B 850
JVC 47DV1
Toshiba 47ZV 635
Sony 46 EX 500

Jeśli masz wątpliwości - to sprawdź modele u siebie w domu przed zakupem
 
Do góry