LCD 40-42 cale w rozsadnej cenie

Witam wszystkich,na wstepie powiem ze mimo ze to moj pierwszy post sledze to forum juz od dluzszego czasu i wciaz nie wiem na co sie zdecydowac.
Interesuje mnie Panel lcd wielkosci 40-42 cale, glownie do telewizji z dekodera (w tej chwili polsat, ale pewnie jeszcze dojdzie n albo c+ ) ,docelowo tez kanaly w wyzszej rozdzielczosci,troche ps3 i troche dvd. Glownie kanaly sportowe, motoryzacyjne, przyrodnicze czyli dosc dynamiczny obraz. Mysle raczej o dobrym HD Ready niz Full HD, odbiornik stoi blisko okna balkonowego,no ale w sumie to i tak ogladam glownie wieczorami w zaciemnionym pokoju ewentualnuie wlaczona lampka . Moj budzet oscyluje w granicach 3,5 -4,5 tys zl w razie jakiejs super oferty nawet troszke wiecej.
Acha no i dodam ze mieszkam w Wawie i chcialbym ten tv przed odbiorem zobaczyc itd,poprostu najlepiej zeby to byl jeden z marketow w Wawie takze,wdzieczny byl bym za pomoc rowniez w tej kwestii
 
Z gory przepraszam za posta pod postem, ale jestem w totalnej kropce ,a jakos nikt nic nie odpowaida wiec zdecydowalem sie troche uscislic kryteria.
Jestem pewny ze ma to byc lcd 42 cale - hd ready cena gdzies do 4,5 tys glownie do ogladania sportu ,pilki noznej formuly 1 . No i tutaj najwazniejsze pytanie czy wogole kupie cos sensownego w tej cenie ,zeby nie smuzylo i mialo ladne kolorki ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Źle sformułowałeś pytanie - bo kto może wiedzieć co akurat jest w sklepach w Warszawie.
Ale przy Twoich warunakch sprawdź:
42 Toshiba X 3000
42 Sharp WD1
42 JVC G 80
42 JVC DS9
Kasa za mała ,odległość za bliska i jeszcze do sportu - duże wymagania.
 
Kiki- to w takim razie co bys poradzil jezeli dolozyl bym troszke kasy .
Szczerze powiem ze po kilku dniach studiowania forum najabrdziej interesowal by mnie chyba sharp i toshiba ,moze tez sony,jeszcze jvc ale chyba go wykresle ze wzgledu na czesto pojawiajace sie w wypowiedziach , buczenie itp. strasznie mnie denerwuja takie rzeczy .Ewentualnie moze poprostu ciut zejsc z wielkosci i zainwestowac w 37 cali moze by bylo tu cos latwiej ?
Aha no i jezeli mozesz napisac slowko o tym modelu Toshiba regza 42x3000 pg bo cena jest bardzo atrakcyjna a niestety nie mialem mozliwosci zobaczyc go w akcji glownie chodzi mi o dynamiczny obraz oczywiscie , z gory dziekuje.
 
Ostatnia edycja:
Jezeli ktos bylby tak mily prosil bym o polecenie czegos lepszego moze tez wedlug oczywiscie subiektywnej oceny od modelu 42x3000pg (wymagania tak jak wyzej ),mozna go kupic w cenie okolo 4k ja mogl bym jakies 800 do 1000 zl dolozyc ale to juz naprawde maksimum moich mozliwosci. Jestem otwarty na wszelkie propozycje ,no moze poza Philipsem ,aha sklaniam sie bardziej do hd ready niz full hd to moze bedzie latwiej cos sensownego wyrwac ? :hmm:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 42 x 3000 - w swojej klasie jest extra .

KrzysztofJerzyna - szuka dla siebie coś żeby mieć i dynamikę i płynność.
Musisz sięgać poziomu:
42 V 80 JVC
Sharp 42 Xl2
37 Loewe Modus
37 Hitachi X 01
Albo chciaż plazma Panasonica 42 PY 85
 
No wiec po obejsciu kilkunastu sklepow i o bejrzeniu wielu tv , zdecydowalem sie dolozyc pare zl i tutaj oczywiscie pojawia sie problem.
Mam do wyboru plazme panasonica pv80 , py85 (tutaj troche pobor pradu mnie przeraza i nie wiem czy te wiatraczki nie beda wieczorem przy zciszonym tv przeszkadzac) no i tv ktory do tej pory byl moim faworytem 42 toshiba Z 3030pg .Co tu wybrac , do tej pory zdecydowanie bylem za lcd glownie ze wzgledu na piekne kolory ,ale teraz juz sam nie wiem :| co byscie poradzili z tych 3 opcji ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
doradzam prezentacje - czyli osobisty wybór w spokoju domowym.
W domu Ty jesteś najlepszym expertem.
 
Do góry