LCD 40/42 - 46/47 do ok 3k??

evanmaster

New member
Witam. Panowie szybka akcja. Jest pare złotówek w kieszeni i by sie chcialo tv nowy kupic. Teraz jest le32a330 od sama i troszku maly (pojdzie do sypialni). Do tv mam jakies 3 metry z kanapy. W pokoju mam rolety (okno od wschodu ;), siedze na wprost ekranu. Wydawało mi sie ze min to 40/42 cale, ale ostatnio w sklepie jakies takie male sie wydawaly. Wiec moze 46/47?? Wolałbym sie zmiescic w 3k, moze 2 stowki wiecej. Narazie jest kabel, ale bedzie n, jest ps3. Myslałem nad samsungiem 40/46c550/650, no i pytanko: warto doplacac 4-5 stów do 100hz?? Jest jeszcze lg, np 42lh4000, 42ld450/550. Pozdro
 

Selbstverstand

New member
Po co Ci lcd???

W tej cenie i wymiarze (42) mieści się Panasonic G20. Świetnie spisze się w dzień i nie da szans innym tv wieczorem. Spróbuj znaleźć jakiś porównywalny cenowo tv, który ma porównywalne oceny obrazu w testach (nie zwracaj uwagi na pseudo recenzje kiki'ego)...

Twój obecny Samsung to wielka lipa, więc jak kupisz dowolny tv będziesz zadowolony. Co nie znaczy, że nie powinieneś kupić sobie możliwie najlepszy model.
Zobacz jeszcze to:
http://www.hdtv.com.pl/forum/533833-post2.html
 

evanmaster

New member
Zdecydowałem sie na ten model poniewaz chcialem zachowac dobry stosunek ceny do mozliwosci. Z przysyłką wyszło mi 2260. Samy są drozsze, sony tez i niby są mniejsze o te 2 cale. 42 cale (46-47 tez by nie zaszkodziło jak juz go postawilem w pokoju he), fullHD, 100hz, 3 hdmi, usb (ponoc mozna zhackowac i bedzie łykal avi i pomoc mkv tez, narazie nie próbowałem), calkiem ładny z wyglądu. Jesli chodzi o obraz to ja jestem bardzo zadowolony, ale uprzedzam ze przesiadłem sie z sama 32a330 (u teścia 2 lata ogladalem sama 32a551). Jestem zwykłym uzytkownikiem ogladającym filmy z ps3, pogram sobie jak mam czas i bedzie jeszcze N-ka ale za chwil pare. Jak na moje potrzeby i mozliwosci finansowe to uwazam ze dokonalem dobrego wyboru (no nie jest to toshiba). Pare groszy zaoszczedzilem na tv to sobie jeszcze kino lg (LG HT-904TA) do kompletu kupilem.
Pozdro.
 
Do góry