LCD 32" w granicach 2700 zł

b3cz

New member
Witam!
Czytam forum od paru dni i nie za bardzo wiem który model kupić. Interesują mnie tylko panele 32 calowe.

Będę ogładał:
40% - kablówka UPC (głównie w nocy)
25% - filmy na XBOX'ie
35% - granie na XBOX 360


Najpierw chciałem Philipsa 5322 - widziałem go w sklepie i słaby sygnał odbiera na nim rewelacyjnie, ale wszyscy twierdzą, że w nocy widać nierównomierne świecenie lampy, więc chyba odpada?

Następny w kolejce był SHARP D44 (matryca 6ms) - wziąłem go wczoraj sobie do domu i kablówka odbiera dobrze (nie rewelacyjnie), filmy z XBOX'a też, chociaż są trochę ciemne. Przy maksymalnych ustawieniach wydaję mi się, że ma strasznie cukierkowe kolory - jakby malowane akwarelami (pociąg Japończyków do mangi???)

Pozostają jeszcze trzy nad którymi się zastanawiam.
Toshiba 32 R3500, Panasonic 32LX70 i Sony T2800.


Proszę znawców o wypowiedź, który z nich byłby najlepszy do moich zastosowań?
 

Evillus

Member
Sam się zastanawiam od dłuższego czasu, ale gdybym miał tyle miejsca w meblach to napewno Panas LX 700. Podobno to samo co LX 70 ale lepszy dźwięk.Wszystko "podobno" bo sam sie mało co znam, powtarzam opinie przeczytane na forum.No i JVC P80 ;)
 

b3cz

New member
Dzisiaj przetestowałem Toshiba 32 R3500 i jestem zawiedziony :( Obraz z kablówki bez śnieżenia, ale strasznie rozmyty - Sharp wypada przy niej zdecydowanie lepiej. Obraz z XBOX'a strasznie ciemny i spikselowany. DVD podłączone przez Component OK, ale oczekiwałem czegoś więcej w tej cenie.
P.S.
Powiem szczerze, że nie widziałem znaczącej różnicy pomiędzy 100Hz Toshiba, a 6ms Sharpa - odpaliłem prezentację Sony na PS3 (HD) - powtórki z mistrzostw świata w piłce nożnej...

Proszę o wypowiedź jakiegoś znawcę, czy lepszy będzie Sharp, czy może Panasonic 32LX70??
 
Do góry