LCD 32' pod "n", max 3000

michail6

New member
Witam

Proszę o pomoc w wyborze telewizora. Naczytałem się wiele tematów na forum jednak nie znalazłem odpowiedzi.
Poszukuję telewizora LCD 32' no chyba ze bedzie za duzy do pokoju 4x4. Chcę wydać ok. 2500 no max 3000zl ale bardziej w strone 2500.
Ważne aby nie smużył w trakcie oglądania dynamicznych obrazów. Musi posiadać funkcję Pip. Podłącze pod niego "n" albo C+.
Wcześniej bylem zainteresowany CRT Samsunga WS32Z419P ale po przeczytaniu wielu kometarzy na jego temat zrezygnowałem.

Pomożecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy sygnale cyfrowym - możesz śmiało wybierać wielkość 32".
Szukałbym pomiędzy :
Sharp 32 Wd1
Sharp 32 Ad5
JVC 32 A80
JVC 32 G80 - pip - 1 tuner
Samsung 32 R 81
==========
Dlaczego te?
Bo mają dobre skalowanie w Sd i płynność.
Nie podałeś też jaką masz odległośc od ekranu, jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
 

michail6

New member
Odległość średnio ok 3-3,5m. Nasłonecznienie nie jest zbyt mocne. Okno znajduje się od wschodu. Tak przeglądając różne oferty chyba niestety zrezygnuję z PIP-a, trundno jakikolwiek TV w tej cenie wyszukac z tą opcją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też bym tak zrobił. A ograniczyłbym się pod 3000 zł - czyli Sharp WD1 i JVC G 80. Wziałbym na tapetę:
formatowanie ,
obróbkę analogową i możliwość jej regulacji
płynność
wyposażenie
dźwięk
 

michail6

New member
Samsunga tez bym odrzucil po tym co przeczytalem. Czy JVC G 80 i A 80 różnią się ekranem,jego jakoscią? Jakie są najistotniejsze różnice między Sharpem WD1 a JVC G80? Który byście wybrali? Który z nich lepiej nadaje się do szybkich obrazów np. piłki nożnej? (nie mogę doszukać się czasu reacji JVC)

O co chodzi dokładnie z "prezentacją" Tv??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiscie że G80.
Ludzie podają różne czasy - ale w danych fabrycznych podane jest 6 Ms. Z tym że szybkie procesory ruchu w sumie powodują lepsze skalowanie obrazu . Co dla Ciebie powinno być prirytetem.
 

redlum

New member
Bez reklam
jesli sie podlaczy N-ke po HDMI - to chyba formatownie juz jest niepotrzebne - bo jak dobrze sie orientuje formatowac mozna sygnal analogowy np z kablowki, tak samo jest z telegzeta i PIPem - chybe nie wspolpracuje z HDMI (jak sie mysle prosze o poprawe)

sam mam plazme LG 42pc51 i przy Nce po HDMI w formatach mam do wyboru tylko 16:9 i 4:3
 
Do góry