LCD 32' max 1500zł

werter_

New member
Witam! Pragnę kupić TV, proszę o pomoc w wyborze modelu.

odległość od ekranu - 2,5m - 3m
Jak duży jest pokój - 3,5m x 3m
jaki masz obecnie telewizor- Elemis 23
preferowana technologia - raczej LCD,
jakie programy najczęściej oglądasz - filmy, informacja
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem
preferowana wielkość telewizora - 32''
preferowana marka- brak
czego nie lubisz w telewizorach - smużenia,
jakie urządzenia będą podłączone- PS2 w przyszłości napewno PS3, tuner sat HD, i czasami zwykła kablówka
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 50% tv, 50% inne urządzenia
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych- na wprost
ma czytać przez USB filmy - obojętne
jakimi złączami i co chcesz podłączyć - Ps2(componenet), Ps3(HDMI), tuner sat,
jaki masz sygnał - kablówka analogowa, vectra HD
ile programów HD - ok 3-5
ile godzin dziennie ma grać telewizor - ok 5h
ile osób zasiada przed telewizorem - 1
ma stać czy wisieć - stać lub wisieć jeszcze nie wiem
jaka klasa cenowa - max 1500zł

Z góry dzięki za odpowiedź zależy mi przede wszystkim na dobrej relacji cena jakość.


pozdrawiam :eek:
 

Guciak

New member
Widziałem droższą toshibę 32LV733 i to szajs w porównaniu do panasonica L32C20 aktualnie w promocji 1299zł, czy sharpa 32FB500, ewentualnie samsunga 32C450 (na matrycy samsung)
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Ty chyba nie wiesz co piszesz. C20 na pewno nie ma szans z Toshibą 32LV733!!!
Ustawiałeś te Tv obok siebie w tym samym trybie?
Patrzyłeś na ostrość. Na Toshibie napisy nie skaczą, a na Panasonicu skaczą jak na zwykłym 50HZ TV!
Jedynym minusem jest wysokie zużycie prądu u Toshiby(około 113W lub 130).
Ja odradzam 32C20 ze względu na słabe kąty widzenia i niską ostrość.
Trzeba ustawić kraj na Szwecja, aby wyszukał kanały DVB-T.
Poza tym jak w każdym panasonicu masz minimalną mozliwość ustawienia obrazu(jak na CRT).
U konkurencji(LG, Sharp, Samsung, Toshiba) możesz edytowac każdy kolor osobno w zależności od zachcianek.
Tv z tej klasy który ma szanse z tą Toshiba to Sharp 32FH510 lub Samsung 32C550.
 

toshi1982

New member
witam mam podobny dylemat 1500 w kieszeni i 32" potrzebne wiecie gdzie moze sa aktualnie jakies ciekawe promocje w poznaniu lub gdzie mozna kupic dobre 32" w full hd przerzucilem gazetki promocyjne ale nic ciekawego w tej cenie nie ma
 

ORTEK

New member
To co podałeś jest naprawdę niezłe ale skoro już bierzesz 37-calowce pod uwagę to uważam ze lepszy stosunek ceny do jakości obrazu ma Panasonic TX-P37C2E nawet pomimo że jest to TV HD-Ready. Z szybkim ruchem poradzi sobie nawet lepiej od tego LCD z Allegro a kąty oglądania, kontrast, czerń i kolory są nieporównywalnie lepsze (i mówię to bez najmniejszej przesady). Takie są właśnie zalety plazm a o powidoki to się w ogóle nie martw, w normalnej eksploatacji TV nic takiego nie występuje. Do tego jest naprawdę tania, kosztuje zaledwie 1650 złotych.Także na pierwszym miejscu ta plazma a na drugim jest twój typ.
 
Ostatnia edycja:
Do góry