lcd 32 full HD

luki00775

New member
Witam! mam zamiar kupic lcd 32 full hd tylko sie na tym nie znam prosze poradzcie mi jakis model...
(full hd dlatego, zeby w przyszlosci w pelni wykorzystac ps3...)
z gory dziekuje
 

oclass

New member
Z tego co wyczytalem na stronach www moge ci powiedziec ze na Full HD jakosc obrazu jest (narazie) bez roznicy poniewaz telewizory Full HD nie sa w stanie jeszcze odebrac takiego duzego obrazu przez co odbieraja go z przeplotem a nie progresywnie tak jak to mam miejsce w HD Ready. Dlatego z rodzielczosci pionowej 1080 zostaje nam tylko 540 a w przypadku HD Ready mamy 720.
Nieznam sie za bardzo na tym ale mowie to co mniej-wiecej przeczytalem dlatego jesli cos zle napisalem to niech mnie ktos poprawi;)


POZDRO
 

krecha2

New member
O Boze Ten tekst ma juz ponad Rok :) to po 1 po 2 sa juz telewizory ktore przyjmuja 1080p ( seria Sharpa xd1e ,serie Sony Bravia ,Xoro ,samsung) , i wiele wiele innych , do wyboru do koloru byly kiedys panele ktore w okreslaly sie 1080 full hd a dzialaly maksymalnie w 1080i i dalej sa na rynku :) jezeli chcesz tv full hd patrz w specyfikaji czy odbiera 1080p :) a jest ich wiele i nie sa juz takie srogie jak wczesniej!:) 3 sprawa blue-ray moze odtworzyc filmy w 1080 p i jst to maksymalna rozdzialaka a nie jak ktos napisal wczesniej w 1080i, do ps3 aby w pelni wykorzystac (gry,filmy beda w 1080p juz sa takie w planach min, Ninja Gaiden Sigma ,Gran turismo Hd , ) a bedzie coraz wiecej wiec do ps3 Full-hd jak najbardziej proponuje sharpa xd1e ktory jest jednym z najlepszych w tej chwwili:)
 

helper

New member
Kolejna sprawa to wielkość. Najmniejszy na chwilę obecną rozmiar Full HD to przekątna 37".
W drugiej połowie tego roku poniekąd Sharp ma w Polsce wprowadzić model Full HD o rozmiarze 32" (obecnie jest on już dostępny na rynku japońskim)
 

helper

New member
Pewnie tak. Nie słyszałem, aby jakiś inny koncern wyprodukował matrycę full HD do 32". Zresztą już wcześniej Philips kupował od Sharpa matrycę do modelu 37" z serii 9830 (telewizor ten ma wielu zadowolonych Właścicieli, Którzy wypowiadali się już na Forum)
Z drugiej strony sprzedaż 32" Full HD w cenie 9tys. jest (moim zdaniem) nierealna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zacznijmy od poczatku .
Podaj jakie masz warunki w domu ?
Jakie masz potrzeby i jaka klasa cenowa?
Bo ofertę B&O czy Loewe chyba nie liczysz?
 
Do góry