LCD 32' do max 3000zl

s1m

New member
Witam, Przeczytalem wiekszosc tematow na ten temat na forum i mam juz swoje typy: Samsung LE 32A656 i Sony KDL 32w4000.
Tv zamierzam uzywac glownie do filmow/cyfrowej tv sat(cyfra+) oraz od czasu do czasu bede podpinal PC.

Odleglosc to okolo 1,5m (dlatego 32'). Okno z zaluzjami (ew dokupie rolety) bedzie po lewej stronie ogladajacego.

Telewizor zamierzam kupic dopiero za jakis miesiac wiec zdaje sobie sprawe ze ceny spadna ale i tak nie zamierzam kupowac modeli ktore teraz kosztuja ponad moja cene max bo z tego co sie zorientowalem tv ktore wybralem sa naprawde dobre i w moim przypadku nie ma sensu kupowac lepszego.

Oczywiscie jestem otwarty na inne propozycje, te dwa wybralem na podstawie opinii na forum.

Mam 3000 ale jestem w stanie wydac tyle tylko wtedy jesli owy tv bedzie widocznie i diametralnie lepszy od tv tanszego.

Z gory dzieki,

Pozdrawiam.

P.S. Jesli jest jakis tv duzo tanszy od mojej ceny a jakosc podobna do tv ktore podalem to ofc prosze o informacje, czasami tv za 2000k moga byc bardzo dobra alternatywa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry