LCD 32'' do 1400

adner

New member
Preferowana przekątna matrycy - 32''
Preferowane marki – brak
Jaka odległość od ekranu – 1,5-2m
Jakie urządzenia do podłączenia - nbox recorder, komputer (najlepiej przez HDMI)
Jaka klasa cenowa – do 1400

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – dzień i noc
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – strona południowa

Ile osób zasiada przed telewizorem - 1
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła – i tak i tak
Jaki masz telewizor – Panasonic 26'' CRT starusieńki
Ma stać czy wisieć – stać
Jaki masz ulubiony program – sport(tenis...)

Czego oczekuję - dobrego sprzętu w dobrej cenie :)

Prosiłbym o poradę :), chętnie usłyszę zarówno informacje o konkretnych modelach, jak i ogólne rady :)
 

Toshi

New member
W tej cenie jedynym rozsądnym wyborem będzie 32-calowy Funai LH7. W swojej klasie cenowej zwyczajnie NISZCZY konkurencję. Niezwykle wysoki kontrast statyczny, szybka matryca MVA, świetne kolory i czerń a jako bonus 5 lat gwarancji :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
chcesz porównać Toshibę z z trzecią ligą z Funai - Twoja sprawa.
Sprawdź najpierw choćby wyposażenie.
 

Toshi

New member
Może i wyposażenie jest lepsze ale co z tego skoro obraz i dżwięk jest dużo gorszy od Funaia. Jeśli chodzi o dżwięk Funai ma łącznie 10 watt, Toshiba 6 watt. O obrazie nawet nie wspominam, wystarczy spojrzeć na specyfikacje obu telewizorów. No i nie bez znaczenia jest również 5 letnia gwarancja Funaia :) @adner Cena jak na możliwości tego telewizora jest naprawdę znakomita. Zrobisz oczywiście jak zechcesz ale żebyś nie był póżniej rozczarowany smużeniem piłeczki tenisowej w sporcie który podobno tak lubisz :D
 
Ostatnia edycja:

adner

New member
Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy Funai LH7-M32BB a LG 32LG3000, to który powinienem wybrać? Funai jest tańszy o jakieś 150zł.

 

Toshi

New member
Daj sobie spokój z LG bierz tego LH7. Powtórzę jeszcze raz: Funai najlepszy w swoim przedziale cenowym ! Nie słyszałem jeszcze opinii kogoś kto byłby zawiedziony tym telewizorkiem :smile:
 

rafal735r

New member
Ja dopiero sie pozbylem 32LG2000 za 990zl, prawie to samo co model 3000. Nic specjalnego. Wiadomo jak za ta kase. Trzeba uwazac na obudowe, ktora rysuje sie nawet od sciereczki z mikrofibry. W menu jest nawet duzo ustawien dotyczacych obrazu. Trzeba sie nimi troche pobawic. Jak juz ustawisz mniej wiecej wszystko to obraz jest nawet, nawet z kablowki.
 

adam6150

New member
Adner, Nie katuj się telewizorem bez funkcji 100 Hz. Lepiej wziąć na raty lepiej wyposażony niż kupić badziewie i żałowac.

Samsung b650 różnie ok. 2300 pln
 

adner

New member
Daj sobie spokój z LG bierz tego LH7. Powtórzę jeszcze raz: Funai najlepszy w swoim przedziale cenowym ! Nie słyszałem jeszcze opinii kogoś kto byłby zawiedziony tym telewizorkiem :smile:

I tak pewnie będzie, tylko wolę się upewnić na 120% mimo tego, że już jestem praktycznie zdecydowany :)
 

zawmen

New member
ogólnie to wszyscy którzy narzekają na tego Funaia LH7 to osoby, które go nie widziały i nie mają pojęcia bo przeczytali, że nie ma 100Hz, głośniki 2x5 W i itp.
a ja proponuje ustawić ten telewizor i jakiś o 500zł droższy i zobaczyć jaka jest różnica.
na pewno nie taka aby te 500zł więcej wydać

do tego 5 lat gwary
 

adner

New member
Telewizor już kupiony i mogę szczerze go wszystkim polecić. Obraz dla normalnych(podkreślam: normalnych, bez mikroskopów i jakichś czujników w oku) użytkowników jest bardzo dobry, zarówno HD jak i SD. Sport też wygląda tak, jak powinien i nie mam żadnych zastrzeżeń :)
 

rychu

New member
Jakby ktoś był zainteresowany to ten Funai będzie do kupienia za 999 na otwarciu MediaExpert w Wodzisławiu Śląskim
 
Do góry