LCD 32 cale do 1500zł

mushabelly

New member
Witam

Jestem tu nowy.

Chcę w najbliższym czasie kupić jakiś telewizor ale kompletnie się na nic nie znam. TV służyłby głównie do kablówki i może jakiejś konsoli ( PS2, Xbox 360 ) oraz do podłączania komputera przez HDMI/DVI.

Przeglądałem oferty na porównywarkach cen (skąpiec 32 cale do 1500zł - niestety nie mogę dodać linka) ale nie wiem co wybrać. Dlatego prosiłbym o opinię kogoś kto się zna na telewizorach :). Z tych TV skłaniałbym się do
JVC LT 32A80 ale jak już mówiłem nie znam się dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

mercury20

New member
Witaj,

Myślę że najsensowniejszym wyborem przy tej kwocie będzie telewizor LG 32LG3000 dysponuje on matrycą z podświetleniem CCFL, rozdzielczość 1366x768 czyli HD Ready, kontrast 15000:1 dynamiczny, statyczny ok 2000:1.
Myślę że nic lepszego nie znajdziesz za takie pieniądze. a na JVC nie patrz bo to straszny szrot.

Pozdrawiam.
 

mushabelly

New member
Byłem ostatnio w sklepie i widzałem ww model LG i zobaczyłem stojący obok
LG 32PC51 (lub podobny model) - telewizor plazmowy. Znalazłem ciekawą ofertę za 1799,00 zł . Jak myślicie warto dołożyć do plazmy czy brać tamtego LCD ?

Zapomniałem napisać że TV służyłby głównie do oglądania telewizji z kablówki oraz w przyszłości podpięta byłaby do niego konsola Wii i być może Xbox 360 (wiem że on może obsługiwać wyższe rozdzielczości niż ten telewizor plazmowy). Czasem też będzie służył do oglądania filmów z komputera alu tu chyba każdy TV będzie lepszy niż 13 calowy monitor laptopa
 

k0val

New member
mushabelly napisał:
. Jak myślicie warto dołożyć do plazmy czy brać tamtego LCD ?
jeśli chodzi o konsole to bierz lcd bo na tanich plazmach granie to nie to_Obraz potrafi wyglądać fatalnie pomijając green gohsty....
 

mercury20

New member
Witaj,

Plazmy LG są naprawdę dobre sam posiadam LG 50PC51 ale odradzam ci 32PC51 ponieważ seria PC51 jest dobra od określonego rozmiaru matrycy(od 42cali). 32PC51 ma bardzo niską rozdzielczość i niski kontrast. 32LG3000 bije go na głowę pod każdym względem. Także z doświadczenia gorąco polecam ci 32LG3000, pracuję w branży i sprzedałem ich bardzo dużo w ostatnim czasie. Są naprawdę dobre.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
niestety do Twoich potrzeb - żaden z tych się nie nadaje.
Pamiętaj nie kupuj ceny.
Nigdy nie słyszałem że najtańszy telewizor na rynku spełniał wszystkie potrzeby.LG z pewnością nie jest rozwiązaniem do kablówki.
 
mushabelly napisał:
Witam

Jestem tu nowy.

Chcę w najbliższym czasie kupić jakiś telewizor ale kompletnie się na nic nie znam. TV służyłby głównie do kablówki i może jakiejś konsoli ( PS2, Xbox 360 ) oraz do podłączania komputera przez HDMI/DVI.

Przeglądałem oferty na porównywarkach cen (skąpiec 32 cale do 1500zł - niestety nie mogę dodać linka) ale nie wiem co wybrać. Dlatego prosiłbym o opinię kogoś kto się zna na telewizorach :). Z tych TV skłaniałbym się do
JVC LT 32A80 ale jak już mówiłem nie znam się dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Twoje kryteria spełni Funai LT6-M32BB
http://forum.purepc.pl/temat/elektronika/31/funai-lt6-m32bb/274917/#entry3093829
 
Do góry