LCD 1900zł proszę o pomoc!!!!

kanku

New member
Witam wszystkich!
Jest to mój pierwszy post więc z góry przepraszam jesli zdarzy się głupie pytanie.
Jak w temacie interesuje mnie LCD do ok 1900 zl, oto moje możliwości:
-Oddalenie od TV ok 2m.
-Chęć podłączenia do PC i "n"
Oto moje typy:
-Samsung le32a330
-Samsung le32s81b
-LG 3000, LG 4000, LG 5000 nie wiem który jest najlepszy
-Philips pfl5322
-Philips pfl5403

Może wy znacie jakiś model lepszy niż te, które ja podalem. I prosiłbym jeszcze o odpowiedz na pytanie czy takie dodatki jak XD engine w LG czy PIXEL plus w Philipsie rzeczywiście cos dają?
 

kostecki7800

New member
Polecam ci telewizory LCD TOSHIBY. Odpusc sobie te wypierdki. Moze i wygladaja z wygladu ladnie ale w sprawach technicznych, problemow nie przedstawia sie to najlepiej.

Jesli do 2m bedziesz ogladal to 32" bedize w sam raz. Polecam Ci model 32R3500PG. Bardzo ladna jakosc obrazu, mozesz bez problemow podlaczyc PC do rozdzielczosci 1920/1080 (1080p) choc to telewizor bez FULL HD. Kata bardzo ładne 178', sa robione na matrycach S-IPS. Polecam. Cena OK.1850-1920zł. Bedziesz bardzo zadowolony.

pozdrawiam
 

kanku

New member
Dzięki już nie pierwszy raz widze że ktos na forum poleca ten model więc rzeczywiście chyba to będzie najlepszy wybór
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że polecam Toshibę 32 R 3500 - tym bardziej że jest w extra cenie.O ceny pytaj na priw.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg
 

wsa

New member
witam
jestem właśnie zainteresowany tym modelem, tylko mam jeden problem
max wysokość to 58 cm w moich mebelkach a ten ma 59,2 wysokości, nie orientuje się ktoś czy jest możliwość jakiejś regulacji wysokości w podstawie??
co doradzacie, może jakiś inny model, niekoniecznie toshiby, kasa, 2000
myślałem także nad Sharpem LC-32RD8E



Jaki sygnał ? - kablówka (UPC)
Jaka odległość od ekranu ? - 3,5 m.
Jakie urządzenia do podłączenia ? - DVD
Jaka klasa cenowa ? - 2 tys.
Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - duże nasłonecznienie
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy ? - i w dzień i w nocy.
Ile osób zasiada przed telewizorem ? - 2 osoby.
Przeznaczenie - głównie kablówka
Ma stać czy wisieć ? - stać
Max 58 cm wysokości
 
Ostatnia edycja:

kostecki7800

New member
Niestety toshiby nie posiadaja regulacji w pione. Jedyne rozwiazanie to powieszenie jej na scianie lub postawienie jej na jakims wyzszym meblu (co chyba odpada).

pozdrawiam



Ad.2 co do innego modelu. Mysle ze toshiby w tej cecnie sa najlepsze. Sa produkowane w japoni w bardzo dobrej technologi. Firma Toshiba byla prekursorem oraz rozwijała preznie technologie HDMI oraz technologie paneli LCD.
 

kostecki7800

New member
Bierzemy tu pod uwage z kolega cena/jakosc. Toshiba w tym przypadku goruje nad pozostalymi modelami. OCzywiscie, mozna kupic taniej i nawet juz 42", ale wiadomo ze nie bedzie to nic dobrego.

pozdrawiam
 
Do góry