Kurcze pomocy prosze

Lalus

New member
Witam
Jakis czas temu prosilem na tym forum o pomoc ale temat gdzies zawisl.
Zdecydowalem sie na zakup kina domowego ale ze wzgledu na brak czasu , ogromna ilosc postow , kombinacj sprzetu , opcji i mozliwych rozwiazan mozna dostac kota po kilku dniach lektury .
Otoz mieszkam w UK mam do wydania okolo 1k gbp maxymalnie 1,5 . Livingroom okolo 40 mkw ustawny muzyka / film 60/40 glownie metalica iron maiden moje drugie pol slucha popu typu lady gaga etc . obecnie kozystam z kina domowego samsunga ( plastic) w sumie z wyzszej polki ale tylko dlatego kupilem bo kosztowal 90 funia ( z 350 ) do muzy mam oddzielny zestaw sony ( w sumie 8 kolumn ) masakra filmy to z kina lub lapka sony fw 21z z blurayem . dobra juz sie nie smiejcie wiem ze to pasztet . Dlatego chce zrobic porzadek kupic jeden ale w miare dobry zestaw . Nie jestem zwariowanym audiofilem nie szukam brakujacego pixela w mojej plazmie, ale chcialbym miec sprzet na dobrym poziomie dobrze grajacy cieszacy ucho i oko rowniez wygladem. ostatni troche obczytalem sie odnosnie pionka z bluray ma b dobre opinie lubie ta firme uwazam za bardzo solidna .
Prosze sprobujcie mi cos konkretnego doradzic co w miare "uniwersalnego" bardzo prosze
Jesli to istotne to mamy cyfre plus z ktorej czesto kozystamy ( lacznosc z ojczyzna )
dzieki z gory za wszystki sugestie
pozdrawiam z UK
:hihi:
 
Do góry