Kupujemy kino do 6000zl - doradzcie

intruso

New member
Witam. Jestem nowy na tym forum ale ostatnio bardzo duzo czytam na temat audio. Bardzo bym prosił Was o pomoc w wyborze dobrego sprzetu, który mi posłuzy na lata...

Wiec kilka informacji:
1. Proporcje 1/3 muzyka (pop, rock, salsa - folk), 1/3 gry, 1/3 filmy
2. Dzwięk i obraz pójdzie najczęściej z laptopa DELL STUDIO XPS 16, poniewaz mam w nim nagrywarkę blu-ray oraz SB X-FI z wyjsciem HDMI.
3. Pokój 30m2 - kwadrat
4. Wybrałem juz amplituner bedzie to H/K AVR 255

Jednak cały czas mam problem z doborem głośników max moge dac 3500zl i ani zł wiecej ;/

Myslałem nad nastepującymi zestawami

1. JBL ES 80 Pack
2. Koda Harmony serii 5300
3. Wharfedale Diamond seria 10.5 lub ew. 10.6 (5.1)
4. Koda CV40 - tez cały zestaw 5.1

I nie wiem co wybrac... pisze juz na któryms forum z rzedu i nikt nie potrafi doradzic. wszyscy pisza lepiej zainwestuj wiecej, albo ze jestem baranem bo chce kupic JBL (wcale nie chce tylko biore je pod uwage) inni proponuja zestaw stereo którego wcale nie chce kupic... a jeszcze inni mowia ze do d**y wzmacniacz wybrałem.

Błagam moze Wy doradzicie jesli sa jakies inne zestawy godne polecenia - grajace lepiej w tej cenie to bardzo prosze o pomoc w wyborze... ja mieszkam na odludziu i nie mam mozliwosci przesłuchania sprzetu wiec całkowicie zdaje sie na Wasze opinie i sugestie.

Pozdrawiam

nikt nie pomoze ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rekomendowanym zestawem do tego amplitunera jest JBL ES 80 Pack.
I powiem więcej - to bardzo dobry wybór .
Kolumny na naszym portalu , przez naszych uczestników zostały wybrane jako najlepsze w kraju.
http://www.zlotypixel.pl/
I jeszcze Ci dodam że będziesz bardzo zadowolony nie tylko z jakości ale również z wyglądu i zmieścisz się w klasie cenowej .
O ceny pytaj na priw .
 

intruso

New member
Straszna zgodność na tym forum co do ES Pack... jesli one sa rzeczywiscie dobre to dlaczego na innych forach sa tak niedoceniane wrecz słyszałem opinie ze graja jak puste garnki i musze byc niezle głuchy że chce je kupic...

Z kad to sie bierze ??
 

pejotpe

New member
Bez reklam
intruso napisał:
Straszna zgodność na tym forum co do ES Pack... jesli one sa rzeczywiscie dobre to dlaczego na innych forach sa tak niedoceniane wrecz słyszałem opinie ze graja jak puste garnki i musze byc niezle głuchy że chce je kupic...

Z kad to sie bierze ??

Posłuchaj przed kupnem. Ja posłuchałem i bym ich nie kupił. Ale każdy ma trochę inny narząd słuchu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli pytasz czy są lepsze - oczywiscie ze tak ale nie z tych które wymieniłeś i nie w tej klasie cenowej.
Polecę Ci
KLef xq40 - rewelacja
JBL ES80 - rewelacja
Tannoy Prestige - rewelacja
NHT - super
Triangle - rewelacja
Tyle że żadne nie mieszczą się w klasie które podałeś .
http://www.jbl.pl/jbl3/gallery.jsp?place=Gallery&gid=2476&pid=12314 - t właśnie były odsłuchy tych kolumn i nie słyszałem żadnych uwag co do wątpliwej jakości.
Ale wybór należy do Ciebie.
 

IceBreaker

New member
Ja słuchałem ES80, grały przyzwoicie, ale ostatecznie stanęło na MA RX8.
Z tym, że za cenę kompletu JBL 5.1 mam fronty MA - musi na razie wystarczyć :)
 
Do góry