Kupno słuchawek w stanach

Arxel

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów oraz proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post :)

Dostałem właśnie informację od znajomego, który wylatuje jutro rano do Stanów, że może mi coś stamtąd przywieźć.
Od jakiegoś czasu myślałem nad słuchawkami nausznymi które byłyby dobre w komunikacji miejskiej jak i w domu(więc raczej zamknięte).
W podróży służy mi SGS2, w domu mam wieżę Diora -
hxxp://unitra.eu.org/node/1461
hxxp://unitra.eu.org/node/53 (xx trzeba zamienić na tt). Słuchawki jakich używałem do tej pory to NE-6. Słucham rocka, techna, soulu, rapu, popu.
Teraz do sedna :)
Budżet to maksymalnie 500 zł.
Proszę o pomoc, informacje, na czym stoję. Czy ta Diora to dobry sprzęt, dobrze napędzający słuchawki?
Czy SGS2 da radę jako przenośny player, czy przy nim odczuje zmianę słuchawek?
Czy może wtedy konieczne jest coś lepszego? (W takim razie proszę również o jakąś podpowiedz na słuchawki + player, na wszystko max 500 zł).
A może lepszym rozwiązaniem jest jakiś przenośny wzmacniacz słuchawkowy (?), który pracowałby z SGS2 lub Diorą ?

Do tego dochodzi kwestia kupienia tego (oczywiście o ile będzie taniej) w USA. Znajomy będzie w Chicago.
Do jakiego sklepu go wysłać? Czy to na pewno będzie taniej? Jak jest z gwarancją?
Słyszałem że aby uniknąć cła należy przywozić rzeczy wyjęte z kartonów, jako używane ?

Podsumowująć ;)
Sprzęt jest jaki jest, do tego ok 500 zł i możliwość ściągnięcia czegoś ze stanów. Proszę, pomóżcie zrobić tak, żeby było najlepiej.
Mam czas do wieczora (może nocy?), więc bardzo, bardzo proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry