kupno nowego tv

Rumcyk27

New member
Witam. Chciałbym zakupić jeszcze przed świętami nowy telewizor. Obecnie używam jeszcze kineskopowego Philipsa, więc skok technologiczny będzie ogromny, ale nie w tym rzecz. Naczytałem się już opisów, recenzji itp, itd, ale im więcej czytam tym mam więcej wątpliwości jaki telewizor wybrać. Nie jestem jakimś specjalistą od obrazu, no byłoby jednak dobrze, gdyby obraz był dobrej jakości. Pomieszczenie w którym się znajduje jest dobrze nasłonecznione, ale gdy mocno świecie słońce zaciągam rolety. Często oglądam relacje sportowe - czy to piłka nożna, wyścigi F1 lub tez sporty zimowe, nie pogardzę też dobrym filmem. Mój syn za to często ogląda bajki, tym samym tv jest włączony przez dłuższy okres czasu. Do niego jest obecnie podłączony dekoder Polsatu a także odtwarzacz dvd HD a także zestaw (nieco starszego typu, co nie znaczy że jest zły) kina domowego Philipsa. Chciałbym oczywiście, aby tv miał możliwość korzystania z internetu - jeśli byłaby możliwość podłączenia klawiatury i myszki też byłoby super. Czasami oczywiście chciałbym podłączyć również laptopa, aby skorzystać z gier. Pomieszczenie w którym się znajduje ma powierzchnię około 24m2, odległość od tv około 2-3 m, telewizor będzie na pewno stojący. Budżet, którym mogę dysponować będzie wynosił około 3000-3500 PLN, jak przekroczy górną granicę nieznacznie to się nic nie stanie, ale na więcej nie będę mógł sobie pozwolić. Myślę, że maks przekątna to 46, 47 cali, min 42, no i chyba dobrze byłoby jakbym miał możliwość obejrzenia filmów w formacie 3d. Jaki model wybralibyście na moim miejscu i co polecilibyście?? Nie mam żadnych przesłanek co do firm produkujących tv, byłoby też dobrze, gdyby posiadał funkcję smart tv, ale nie wiem czy w tym przedziale cenowym będzie mnie na to stać. Z góry dzięki za zainteresowanie i liczę na cenne porady.:-D
 

jerzyk661

New member
Witam
W sierpniu zakupiłem Panasonica TX-L42WT50E jet nie samowity matryca bomba, czerń i biel niesamowita. Najlepsze 3D jakie oglądałem Sony X850
chowa się.
Wyposażenie 2 pary okularów dodatkowy pilot do obsługo netu można też sterować telefonem wgrywając program viera remote jest na androidzie i IOS
Apple. Tańszy od Sierpnia o 1000 zł tu na tv Panasonic jest jego test -polecam
 
Do góry