Kupno LCD + dvd z glosnikami 5.1 do 2500-2700zl

Kinslayer

New member
Witam

Przymierzam sie malymi krokami do zakupu TV LCD 32 lub 37 cali. (hdready czy full hd)
Przejrzalem kilka stron i mam metlik w glowie, zwracam sie do was koledzy z prosba o doradzenei w wyborze LCDka. Bedzie on wykorzystywany do ogladania kablowki (nie HD) glownei przez rodzicow, oraz filmy DVD, divx, HD, (moze bluray-z laptopa).

Rozmar pokoju to 4x5m, telewizja bedzie ogladana z odleglosci okolo 3-3.5m.
Co do podlaczenia do lapka to ma on jedynie wyjscie s-video, brak hdmi niestety, no i vga out ;).

Wstepnie wybralem : Samsung 37" LE37A551 (fullHD). Moze cos innego ? Moze lepsze 32 cale ?

Jako, ze jestem zielony w tych sprawach powiedzcie mi moi mili czy puszczajac film z laptopa przez s-video, film oczywiscie w rozdzielczosci HD np. 720x512, to czy ma to znaczenie czy telewizor jest fullHD czy HDready ? Albo film bluray z 1080i/p czy lepiej zostac przy fullHD czy HDready ?

Cenowo najlepiej do 2300, im mniej tym lepiej. Aby jeszcze na dvd z 5.1 zostalo troszke.
Z gory dziekuje za wszelka pomoc i jak macie jeszcze jakies pytania, ktore to by pomogly w doradzeniu to pytajcie smialo.

Pozdrawiam
 
Do góry