Kupiony telewizor okazał się powystawowy (49PUH4900/88)

dirty71

New member
Kupiłem tv w rtv euro agd, w domu sprawdziłem tryb serwisowy. Okazało się, że ma około 80 godzin "najechanych". Niby nie dużo, ale zastanawiam się czy jest powystawowy czy zwrócony przez kogoś. Nie jestem pewny czego mam się spodziewać po TV za tą cenę. Jakość filmów w 1080p jest daleka od idealnej. Poza tym na ciemnym obrazie widać, że w niektórych miejscach świeci jaśniej jakby było widać podświetlenie pod spodem (siedząc na wprost telewizora). Gdy Czy to normalne, czy powinienem zwrócić telewizor?

Zdjęcie wykonane na wprost oczu telefonem komórkowym. W rzeczystości wygląda to trochę lepiej, ale w lewym górym roku widoczne jaśniejsze miejsca. Powinienem się martwić czy ten telewizor tak ma?
 

Attachments

  • IMG_1802.jpg
    IMG_1802.jpg
    649 KB · Wyś: 90
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Wymień na inny ? buhahaha tylko nie w Euro AGD , ja kupywałem tam plazmę 3 lata temu i nie chcieli nawet słyszeć o wymianie tylko serwis mi go naprawił po 2 tygodniach , och wtedy to zjadłem nerwów i nigdy więcej tego sklepu !!!!!!!! A tu ten egzemplarz to już typowy szmelc i pechowy lcd.Kondolencje .
 
Do góry