Kupić teraz czy jeszcze poczekać ???

sambolime

New member
Witam mam pytanie jestem na etapie rozgladania sie za nowym telewizorem najprawdopodobniej sporym lcd zastanawiam sie czy warto moze jaszcze troche zaczekac i zobaczyc jak rynek zareaguje na zapowiadane wejście telewizorów laserowych : radykalny spadek cen lcd i plazm lub wprowadzenie bardziej dopracowanych modeli z gory dzieki za odpowiedż.
 

gatar

Active member
Bez reklam
sambolime napisał:
na zapowiadane wejście telewizorów laserowych : radykalny spadek cen lcd i plazm lub wprowadzenie bardziej dopracowanych modeli z gory dzieki za odpowiedż.
Poczekaj .... :grin:
"Wejdą" telewizory laserowe o oledowe.
Jak sądzisz , kiedy to będzie ?
Jeśli masz potrzebę to kup teraz, bo czekać możesz w nieskończoność.
No chyba, że wiesz kiedy "wejdą" tv laserowe.
 
Ostatnia edycja:

Robertus64

New member
Bez reklam
Dodatkowo to nowe LCD wcale nie muszą powalac na kolana różnicą w jakości obrazu.W tej technologi powiedziano już wiele ale nie wiadomo czy zostanie powiedziane jeszcze coś a to z prostej przyczyny że koncerny pracują już nad innymi technologiami i nie koniecznie będą wiele robic w LCD.Owszem zmiena obudowy , nowa seria;) ,jedno wiecej HDMI , kontraścik nie 5000 tylko 10000;) itd ale czy obraz szczególnie w HD wiele się zmieni ???
 

janusz

New member
Bez reklam
Moim zdaniem dobry moment właśnie nadchodzi. Właściwie można już kupować, chyba, że chcesz Full HD to poczekaj dosłownie kilka miesięcy. LCD raczej wiele nie stanieją, ale właśnie wprowadzane nowe modele Full HD są minimalnie tańsze od starych HD Ready bo samo Full HD nic nie kosztuje (w przeciwieństwie do np. 100 hz). Przykład to choćby Grundig, gdzie seria 7750 kosztuje taniej od poprzedniej. Oczywiście zdarza się, że niektóre firmy przez 2-3 miesiące utrzymują cenę wyższą, ale potem wprowadzają obniżki.
 

sambolime

New member
Dzieki a korzystajac z okazji moze ktos ma jakąś propozycje godną rozpatrzenia w segmencie lcd 42 cale i przystepnej cenie bo doszedłem do wniosku ze nie bede inwestował duzej kasy tylko kupie cos na najbliższe 2-3 lata i zobacze co czasprzyniesie ma przyzwoicie wyświetlać sygnał SD kablówke UPC o N-ce i DVD nie wspominam bo to na każdym lcd-ku zagra poprawnie ja zastanawiam sie nad LG 42lc51 ale nie jestem jeszcze zdecydowany no chyba ze FULL HD prosze o propozycje
 

Samlecho

New member
Witam !
Przejrzyj wątek o telewizorach LCD Samsung seria R81/82.
Jeden z forrumowiczów ( Dasiek ) też ma sygnał z UPC i bardzo sobie chwali obraz z tego telewizora (Forum/ video/lcd/Samsung).
Pozdrowienia
 
Do góry