kupić teraz czy czekać na nowości 2011?

coachu

Member
Hej.

Mam zamiar kupić plazmę Panasa, konkretnie serię g20. Nie wiem tylko czy kupować teraz czy czekać na nową linię, może za podobne pieniądze kupiłoby się coś lepiej wyposażonego?
Czy wiecie kiedy Panasonic wypuszcza nowości na nowy rok?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele marzec kwiecień 2011.
kierunek raczej na wyposażenie. I na początku mogą być droższe.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Nie tylko lepsze wypasione prawdopodobnie będą ,na zachodnich forach są przecieki :roll: że seria NEOPDP będzie miała więcej dodane z technologi panelowej Pionnerka
 

ORTEK

New member
Tak to se można czekać w nieskończoność, totalny bezsens :fool: Kupuj teraz a za 3 latka przesiądziesz się już na jakiegoś OLED'a
(na pewno już będą w odpowiednich rozmiarach i cenach). I gitara.
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
coachu ... temat przerabiany tutaj wiele razy.
Jak masz potrzebę zakupu to kupuj już.
Jak brak ciśnienia to czekaj, ale , jak napisał kiki będą zapewne lepiej wypasione i droższe.
Jak już stanieją to na horyzoncie pojawią się modele na rok 2012, które będą zapewne lepiej wypasione i droższe i ..... :)
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam.
coachu ... temat przerabiany tutaj wiele razy.
Jak masz potrzebę zakupu to kupuj już.
Jak brak ciśnienia to czekaj, ale , jak napisał kiki będą zapewne lepiej wypasione i droższe.
Jak już stanieją to na horyzoncie pojawią się modele na rok 2012, które będą zapewne lepiej wypasione i droższe i ..... :)

ITD......:grin:
 

soplus

Active member
Bez reklam
"neverending story aaa aaa aaaa" Ja tam niedługo V20 biorę , szczególnie że ceny już w okolicach 5500 są (a zaczynał od 8500), nowe serie jak wejdą po po pierwsze będą na dzień dobry 40-50% droższe, a tak przynajmniej wiadomo co się bierze. Jak masz potrzebę to kupuj, jak nie to czekaj do 2011, albo lepiej do 2012 a w 2013 to już na pewno nowa seria będzie super extra THX15 :)
 

B737 Captain

New member
Nowe modele będą droższe, ale tylko na samym początku.

Pamiętam jak na początku 2010 najtańsza oferta na model 46G10 oscylowała w granicy 4500zł, a kiedy w kwietniu weszły nowe modele to 46G20 kosztował niecałe 5000zł w sklepach internetowych a cena G10 spadła 15% do poziomu 3800. Dwa miesiące później 46g20 kosztowało już ok 4400-4500.
Wniosek: ceny bardzo szybko spadły do poziomu poprzednich modeli a niedługo potem były nawet tańsze.

Dodatkowo biorąc pod uwagę migrację technologi na niższe półki produktów tak jak to ma miejsce z seriami G i S, to w 2011 seria S30 będzie miała panel z G20, ale bez tych wszystkich bajerów multimedialnych i będzie zdecydowanie tańsza niż obecne G20.
Skoro teraz 46g20 kosztuje w okolicy 3900zł a 46s20 niecałe 3000zł, to już w kwietniu 2011 46s30 z panelem G20 będzie można kupić za 3000zł lub mniej.

Moim zdaniem warto poczekać.
 

grzegorz1981

New member
Lista prawdopodobnych zmian na rok 2011.


A list of what we can expect, maybe:

better blacklevels (perfect black ? )
no blacklevel rise
10 Lumen technics (lighter, less power consumption)
3D also in small sizes
better 3D glases (the avaible ones are a joke )
1080p motion on all models
no more 720p plasmas
thinner design (Samsung just released a 1/3 " thin LCD TV...)
a more modern design
Fuga Pioneer on the high end models
even faster phosphor for the high end models
2D-3D Conversation
 

grzegorz1981

New member
Kiedy można się spodziewać pewnych info na temat plazm 2011? Bo to co wkleiłem z jakiegoś zagranicznego forum to pewnie tylko przypuszczenia albo jakieś niesprawdzone informacje.
 

wojo4

New member
Kiedy można się spodziewać pewnych info na temat plazm 2011? Bo to co wkleiłem z jakiegoś zagranicznego forum to pewnie tylko przypuszczenia albo jakieś niesprawdzone informacje.
Nowosci Panasonica zaplanowane sa na poczatek stycznia. A beda one mialy miejsce jak co roku zreszta na targach Consumer Electronic Show CES 2011 Las Vegas w Newadzie.
 

pabloski79

New member
ja tez zaczekam, mialem juz brac 50v20 ale zaczekam, i tak mnie nie ma w polsce wiec niczego nie trace, zostane tu jednak narazie i bede sledzil caly przebieg nowosci telewizyjnych.
 
Do góry