Który z tych telewizorów?

MaxSand

New member
Samsung LE32A436

SONY Bravia KDL-32P3020

TOSHIBA 32C3005PG

SONY Bravia KDL32U3000

LG 32LG3000


Używam głównie do oglądania filmów v SD, czasami v HD i oglądania sportu.
Odległość od telewizora około 2-3m.
Sygnał analog i cyfrowy.
Urządzenia: tylko PC pomocą scart...później może HDMI.
Nasłonecznienie średnie: pokój ze wschodu.
Osób zasiadających: większością jedna lub dwie
70% odlądam przez dzień
Ma stać na stoliku :)
Cena poniżej 2000 zł (mieszkam w czechach także mnie obejmują ceny w czeskich sklepach, ale podane 5 telewizorów jest mniej więcej po tej samej cenie)


Mam od cztwartku Samsung LE32A436, ale chyba trafiłem na zepsuty dlatego, że na lewej części ekranu są widoczne od góry na dół takie przeźroczyste 10-15cm paski, które znikają i znow się pojawiają w środku, ale już tylko bardzo mało widocznie. Coś jak moire u PC ekranów, ale na TV niejest możliwość jej zredukowania. Jeżeli ktoś wie, jak by można to zreperować to może też napisać. Inaczej będę żądał zwrotu pieniędzy i właśnie dlatego potrzebuje rady jaki nowy telewizor. Jeśli jest ten, który wybrałem najlepszy czy może jest lepszy któryś inny.
U tego samsunga jest też dalsza wada, ale to chyba już nie wada jednej sztuki a to taka, że cyfrowa TV czasami ma sygnał i czasami nie, ale wiem napewno, że sygnał jest, tylko TV jakoś nie może go złapać.
 
Ostatnia edycja:

Evillus

Member
Sony P3020 sobie daruj, znajomy ma. Dla mnie nic szczególnego, jeżeli już Sony to V4500.Najlepiej W4000 ale to już inna półka cenowa niestety :(
 
Do góry