Który z tych amplituner-ów wybrać?

aem1409

New member
Witam mam prozbe do wszystkich którzy by mieli chęć doradzic i pomóc mnie dokonaniu dobrego wyboru co do kina domowego.Wypatrzyłem sobie oto takie modele - PIONEER VSX-1123-K, ONKYO TX-NR626,DENON AVR-X2000 i MARANTZ NR1603.Który z nich jest wart uwagi i jakie zestway głosników warto by było kupić, żeby to wszystko tak ładnie komponowało.Zestaw bedzie uzywany do filmów no i czasami do słuchania muzyki.Chce powiedziec ,że za bardzo nie znam sie ale i też nie chce kupić gotowy zestaw kina domowego.Co do cen głośników to maksymalnie do 5000zł jestem w stanie.Dziękuję bardzo i czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam.
P.S. a i czy można z róznych firm np. przednie TANNOY, sub. JBL itp.
 
I

irek6311

Guest
Te 3 warte uwagi ale trzeba tego posłuchać bo każdy ma inny gust ...
ja lubię dżwięk z Pioneer i Denon ,
co do kolumn to sub może być innej firmy .
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jakoś ten Marantz 1603 tutaj nie pasuje. Lepiej do porównania zestawić model 5007/5008. Jeszcze dołożę Yamaha 773/775, Onkyo 616, Harman Kardon 270/370. Wszystkie ampli są godne uwagi, a decyzję ludzie podejmują wdł. własnych preferencji odsłuchowych i elementów wyposażenia. Dlatego podejrzewam że nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi, bo każdy Ci napisze co wdł. Niego gra fajnie. Tylko należy zauważyć że mamy inny gust, inne pomieszczenia, kolumny, kable itd. Jesli chodzi o najmniej awaryjne to prywatnie bym obstawiał Marantz i Yamaha, ale koledzy moga mieć całkiem odmienne zdanie. Kolumny do 5k już fajne kupisz. Przy takim zestawie poczekaj i zainwestuj ok. 2-2,5k w suba, bo warto.
 
Ostatnia edycja:

aem1409

New member
Posłucham każych opin,jak pisałem nie jestem jakims super znawcą :) rozumiem,że to racja,że kazy ma inny gust,poprostu nie chcę na marne zainwestować tyle piniedzy bez sensu,końcowy wynik chciał bym zeby to mialo rece i głowę,żeby nie było ze głosniki sa super a ampi. niedaje rady albo na odwrót.dzekuje za odpowiedzi.
 
Do góry