który z czterech 32 LCD

andy-1

New member
Pozrawiam Forumowiczów :!:

Proszę o pomoc w wyborze LCD. Moje typy to:
PANASONIC TX 32LX500
PHILIPS 32 PF9966
SONY KLV S32A10
SONY KLV V32A10

odleglosc 3 - 3,5m
sygnal Cyfra +, DVD (Sony), DVI (Mac)

Będę wdzięczny za Wasze opinie o tych LCD
 

ortax360

New member
Wybierałbym miedzy Panasoniciem 32lx500 a Sonym V32A10.
Panas swietnie działa z tvp i dvd słabiej z hd , Sony ma swietną ostrosc lepszy w hd .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiscie Ja wybrałbym ten sam zestaw - Sony V32 A 10 i Panasonica. Wybierałbym raczej Sony.
pozdrawiam
 

andy-1

New member
Rozdzielczość PC

Dzieki za rady.

Wlasciwie jestem bliski wyboru - Sony V32 A 10 ale zastanawiam sie jeszcze nad Sony V32 A 11E.

Prosze poradzcie czy ma sens placenie juz teraz za wbudowany tuner DVB-T ?
Czy rozsadniej jest zalozyc, ze gdy kiedys ruszy w PL emisja programow HDTV poprzez nadajniki DVB-T , to bedzie mozna kupic przystawke ?

Pozdrawiam
 

RoMi

New member
No wreszcie ktoś odważył się na forum wspomnieć że taki lcd istnieje. Przyznam że spędziłem już w sumie po kilka godzin w MM i Saturnach testując obrazy z fatalnej sklepowej kablówki sam na swoje "oko" który z lcd w kwocie 6-8tys jest wart zainteresowania. Po wyjściu ze sklepu zawsze miałem kaca myśląc - kurcze ta toshiba naprawdę prezentowała się ok - ale nikt o niej nie mówi na forach. Ale ja ciągle nastawiony - jvc, panas, sony,samsung. Zadziwiało mnie że nawet model 37cali tej toshiby z dość bliska podawał lepszy obraz niż konkurenci. Na forum było cicho o tym modelu więc nic nie wiem jak wygląda współpraca z pc, jak chodzi po hdmi. jeżeli ktoś testował dłużej (ortax360) lub posiada ten model niech napisze więcej o wrazeniach. pozdr 8)
 

RoMi

New member
Wg mnie nie ma sensu dopłacanie specjalnie w celu posiadania tunera DVB-T w tv. Jakość programów TVP pewnie będzie taka jak TVP1 w pakiecie Cyfry+ z satelity. Jeżeli myślisz o najbliższej przyszłosci to HDTV raczej będzie dostępna przez satelitę i uważam że lepiej zastanowić się w kwestii nowych tunerów sat z hdtv niż naziemnym.
Dodatkowo interesujący jest fakt że obecnie KRRiTv zwróciła się z pytaniem do producentów tunerów Dvb-t w sprawie ich sprowadzenia do Polski. Ciekawe bo tunery dvb-t sa do dostania u nas (250-500zł) ale nikt tego nie kupuje. Być może TVP będzie chciała mieć wyłączność na dystrybucję "dedykowanych" tunerów Dvb-t do TVP. A co będzie jak zakodują sygnał, każą sobie płacić i korzystać np. z karty dostępowej. UWAŻAM że z tunerem DVB-T nie ma powodu się spieszyć. Nie dopłacaj do modelu który (wg informacji Centrum Sony) pozbawiony jest menu w jęz. polskim i polskich znaków w telegazecie (kdl-v32a11) pozdr
 

jajacek

New member
od 3 dni posiadam SONY V. Oglądam TV z kablówki Aster- jakość obrazu bardzo dobra, ale z odległości min. 2,5 m. DVD to samo z tym że jakość obrazu super.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
seria V Bravia a 11- to extraklasa.
Wszyscy posiadacze są bardzo zadowoleni. Jak w każdym przypadku minimalna odległosć z kabla to 2,5 - 3 metry.
W swojej klasie gra super. TV Sony V 32 a 11 w tej samej cenie z dodatkowym wyposażniem napewno nie przeszkadza.
Są już w sprzedaży.
pozdrawiam
Krzysztof
 

mystic

New member
LCD 32"

A ile kosztuje taki V32A11 ? Duża różnica w cenie w porównaniu do 32A10 ?

Aha, czy może ktoś powiedzieć czy mocno słychać, szczególnie wieczorem te tylnie wentylatory w a10 ?
 

gabor

New member
Witam. Po prostu kup V32 z możliwością zwrotuy lub wymiany na inny model i sprawdż sam. Ja tak zrobiłem i po pierwszej nocy wymieniłem na serię S. Przy okazji mogłem się przekonać, że 32" okazały się za małe /3,5-4m/ i wziąłem 40". Pozdrawiam.
 

jax

New member
W EW Sony V32A10 jest w promocji za 5599zł, Jesli polowalbym na 32" to dlugo bym sie nie zastanawial.
Na eeeby.pl najnizej 7290zl
 

RoMi

New member
"jax" - a byłeś w EW - bo ja byłem. To co na zdjęciu nie oznacza że to samo w sklepie. Za 5599zł jest ale s32a10. Seria v32 jest powyżej 8tys. To taki trik - przecież zastrzegają że mogą występować "pomyłki" w gazetce. :p
 

zbig

New member
Thomson lcd 37LB330B5

andy-1 napisał:
Pozrawiam Forumowiczów :!:

Proszę o pomoc w wyborze LCD. Moje typy to:
PANASONIC TX 32LX500
PHILIPS 32 PF9966
SONY KLV S32A10
SONY KLV V32A10

odleglosc 3 - 3,5m
sygnal Cyfra +, DVD (Sony), DVI (Mac)

Będę wdzięczny za Wasze opinie o tych LCD

Andy, pomyśl o pokazie u Ciebie w domu. Tam najlepiej wyłapiesz różnice między tymi telewizorami. Ja akurat kupiłem sprzęt, który podczas wcześniejszych przymiarek był dopiero na czwartej pozycji mojej listy zakupowej. Ale pokaz domowy zmienił moją wstępną decyzję i nie żałuję. Takie pokazy robi min. LOCO z Olsztyna. Być może więcej sklepów jest w stanie zorganizować pokaz, lecz ja ich nie znam, pytaj innych.
Udanych zakupów. Pozdro
 
Do góry