Ktory warto kupic? Sharp LC60LE635E czy Samsung UE55 D6500

ghostyloco

New member
Witam, ktory z tych tv jest lepszy pod wzgledem multimedialnym i jakosci matrycy?

Sharp LC60LE635E
Samsung UE55 D6500


Chce kupic TV glownie do filmow, ale mozliwosc grania bez komplikacji w postaci smuzenia itp tez mile widziana. Aha i opcja 3D nie robi dla mnie roznicy, ale w gre wchodzi rowniez Sharp LC52LE830E.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Przecież o tych tv jest pełno postów na tym forum. Wystarczy trochę poczytać. Ja ci powiem, że 60Le635 ( gram z synem na PS3 bezproblemowo i komfortowo) a inni, że Samsung, wreszcie ktoś napisze, że ledy są do d..py i liczy się tylko plazma. I wszyscy będą mieli rację.
Multimedialnie samsungi są bardzo ok. Każdy ma swoje wady i zalety.Weź sobie jakiś materiał zgrany na pena w różnych formatach idź do sklepu , zapodaj na telewizory i sam oceń, który ci pasuje.
Dla mnie najważniejsza w tv jest matowa matryca, bo nie cierpię odbić i refleksów, dla kogoś innego możliwość odczywywania bezproblemowego przez tv różnych formatów i plików, wreszcie dla innego liczy się czysty design i tylko rozmiar ekranu.
 

Soryu

New member
Bez reklam
Albo można to uprościć tak:
1. Jeśli jesteś "zwykły oglądaczem tv", dvd, divx - bez różnicy jaki tv, im większy tym lepszy, ;)
2. Jeśli jesteś "koneserem kina lubującym się w kontraście, kolorze, czerni" - to jakaś wyższa plazma albo full-led.
3. Jeśli preferujesz multimedialność - to jakiś Samsung powinien być na czele listy.
 
Do góry