Który telewizor wybrać?

arturas3

New member
Dzień dobry :)

Na wstępie przyznaję się bez bicia, że w kwestii telewizorów jestem kompletnym laikiem. Przepraszam więc z góry za głupie pytania.
Niebawem (za 2-3 tygodnie) przeprowadzam się własnej chałupy i przymierzam się do kupna telewizora. Odwiedziłem wszystkie molochy ze sprzętem rtv, ale jako laik mogę tylko popatrzeć, który telewizor "ładniej gra". Na parametrach i funkcjonalności nie znam się wogóle.
Niemniej jednak wybrałem tak"na czuja" 2 modele:
- panasonic TX-P50GT30E
- sony KDL-46EX720

Wiem, że pierwszy to plazma, a drugi lcd. Początkowo zależało mi na naturalnych kolorach. Sam oglądam głównie sport. Już byłem nastawiony na panasonica, ale naczytałem się na tym forum o bzyczeniu/buczeniu i sam już nie wiem...Czy w tych modelach GT30E to buczenie nadal występuje? A może jednak lcd? Nie piszę o innych markach, bo kompletnie się nie znam. W głowie mam jakieś (pewnie niesłuszne) stereotypy, że LG i Samsung to raczej omijać z daleka...
Przewidywany koszt: do 5500 pln. Telewizor będzie wisiał w salonie (35m), oglądał będę z 4 metrów - myslałem więc o 46-50 calach...Proszę o jakieś rady, które ułatwią mi wybór...

No jak, pomożecie? :wink:

Kiki, please help me! :-(
 
Do góry