Który telewizor wybrać.

piotr1310

New member
Witam, mam dylemat który telewizor wybrać.Waham się miedzy PHILIPS LED 55PUS7303/12 a TCL LED 55DC760 pomoże ktoś w wyborze dodam że ten pierwszy zakupiłem już w mediaexpert ale mam możliwość wymiany na inny do poniedziałku.
 

piotr1310

New member
Jako takich oczekiwań nie mam. Android,Tv będzie działał z kodi,Ambilight fajną sprawa idzie się przyzwyczaić. Do tv podłączony nbox z e2 i abonament nc+ . Telewizja hybrydowa też mile widziana patrząc jak się rozwija cyfrowa telewizja naziemna.Nie wiem czy zostawić Philipsa czy zamienić na TCL-a?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
System masz ten sam.
Ambilight daje dużo radości.
I też bym wybrał Philipsa .
Pamiętaj o kalibracji i o wtyczkach..
 

bielikk

New member
Bez reklam
Witam, mam dylemat który telewizor wybrać.Waham się miedzy PHILIPS LED 55PUS7303/12 a TCL LED 55DC760 pomoże ktoś w wyborze dodam że ten pierwszy zakupiłem już w mediaexpert ale mam możliwość wymiany na inny do poniedziałku.




Jeżeli masz możliwość wymiany to wymień na Philips 55PUS8303 (matryca 120Hz) - obraz w tym TV to "BAJKA" CZYLI BARDZO DOBRY. O TV TCL zapomnij i nigdy do tej marki nie wracaj - najbardziej niedopracowane TV na rynku ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo ta kalibracja na dzień się nie nadaje.
Jest tylko na wieczór i na noc.
Na dzień musisz podkręcić dynamikę obrazu.

Wtyczki podprogramy do androida, które pozwalają na streamowanie filmów i nie zamulają pamięci.
 

piotr1310

New member
Bo ta kalibracja na dzień się nie nadaje.
Jest tylko na wieczór i na noc.
Na dzień musisz podkręcić dynamikę obrazu.

Wtyczki podprogramy do androida, które pozwalają na streamowanie filmów i nie zamulają pamięci.

Ok zostałem przy pchilipsie a polecisz jakieś wtyczki,bo na razie używa KODI i jak podkręcić dynamikę obrazu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyi podkręcasz:
- jasność
- kontrast
- ostrość
Wg własnych potrzeb w nasłonecznionym pokoju.

Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi w sprawie KODI.
 
Do góry