Który samsung 37-40' posiada pip?

radiator

New member
Zastanawiam się zakupem któregoś z modeli samsunga albo 37 albo 40' ale jak już mam z tunerem mpeg4 to nie ma pipu cena 2k-3k
dziękuję
 

Ryszard48

Member
Mam ten LCD 37 B650 i PIP to fajna sprawa oczywiście musisz mieć podłączony jakiś tuner zewnętrzny np dekoder SAT lub Set Top Box.
 
Ostatnia edycja:

11Solitary25

New member
Witam, a czy orientujecie się czy PIP występuje w modelu LE32B551 (LE32B550) ?? Wiem że w modelu LE32A550 (starszym bez MPEG4) był on dostępny, natomiast w moim chyba nie (??); Na chwilę bierzącą w sofcie (numerek"2006") dla LE32B551 można zmienić rozpoznawanie TV jako model 650 i wtedy w Menu pojawia się aktywna opcja PIP ... (??) Zmianę w sofcie robię aby móc oglądać filmiki przez USB -działa extra, ale teraz kwestia czy w tych LE32B551 jest montowany układ odpowiedzialny za PIP i mogę go "aktywować" w Menu ??
 

Ryszard48

Member
Wydaje mi się że to kwestia softu i da się uruchomić w menu serwisowym opcję PIP przypuszczam że należy zmienić na model telewizora B650
nowy soft to 2007.0.
 
Ostatnia edycja:

11Solitary25

New member
Witam, dziękuje serdecznie za info - okazało się że rzeczywiście po zmianie w sofcie modelu TV z LE32B550 na LE650 - DZIAŁA funkcja PIP !!!!!! Jak dla mnie ultra super, a już myślałem że będe musiał obejść się smakiem :)
Szkoda tylko że fabrycznie dla Le32B550 nie mogę włączyć PIP'a - wielki minus za to Samsungowi, ale mod softu wszystko załatwia... Pozdrawiam
 
Do góry