który model wybrać? 37-42

lcobra

New member
Witam!
Szukam telewizora swoim rodzicom. Nie potrzebuje bajerów - tylko jak najlepszy obraz. Początkowo podłączony będzie do anteny naziemnej. Wielkość 37-42 cale.
Czytając forum znalazłem 4 faworytów. Mam już straszny mętlik w głowie i nie wiem co wybrać. Czy dopłacać czy brać najtanszy...
Aha co do ceny - im taniej tym lepiej:) Ogólnie w 2 tyś. chciałbym się zmieścić (idealnie 1.5 tyś.)

1. Philips 40PFL5537H/12 LED (oferta ze sklepu tomodo.pl za 1800 - boje sie ze za tanio i moze byc to oszustwo :(
2. LG 39LN575S / 39LN5400
3. Panasonic TX-L39E6EK
4. Sharp 39LE 350

Numer 1 pewnie będzie poza moim zasięgiem cenowym więc najbardziej zastanawiam sie między Sharpem (jakość obrazu) a Panasoniciem (uznanie dla marki, wygląd no i jakość też chyba niezła?)
Proszę Was bardzo byście doradzili mi który z nich wybrać - lub podsuńcie mi tańszy pomysł:)
Pozdrawiam
 

lcobra

New member
no ok to juz wszytsko jasne, prosze jeszcze doradzic który z sharpow:) Bo obydwa były polecane.

Sharp 39LE 350
czy
Sharp 40LE 540

*kurcze jeszcze w promocji jest w sklepie 40LE 730 ... teraz totalenie nie wiem juz który brać:/
Chodzi mi tylko o jakość obrazu, czy nie zauważę różnicy na zadnym z wymienionych i nieważne co wezmę?
 
Ostatnia edycja:

lcobra

New member
540 mogę odrzucić. Kwestia 730 czy 350. 730 to starsza konstrukcja ale o przyzwoitej jakości. o 350 ciężko znaleźć więcej informacji i opinii
 
Do góry