Który 32" - 100 Hz?

siwy25

New member
Masz JVC więc wiesz jak grają! bierz 100Hz P 80!
Też mam cyfre i na prezentacji w domu miałem jeszcze Sharpa i Toshibe,JVC wygrał bezapelacyjnie!
Pozdrw.
 

krzeku

New member
Najbardziej podoba mi się Sharp RD2, albo Panasonic LX 700, JVC P też ok, ale mam jakiś niedosyt oglądając ten TV,
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - jaki duzy pokój ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Jaki masz obecnie telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

Sienol

Member
forzainter1g napisał:
Najbardziej polecam Sony d300.
Panas lx700 tez swietny
Jvc P 80-tak samo swietny
Dla dobra swego odrzuc Sharpa szkoda pieniedzy.

A dlaczego ma odrzucic Sharpa? Te modele ktore sa wymienione to najlepsze TV w swojej klasie cenowej. Juz wolalbym tego Sharpa niz Sony D3000. W czym Sony jest wg ciebie lepszy od tego Sharpa? Ten Sharp jest na rowni z tym Panasem LX700. Fakt jest drogi, bodajze najdrozszy z tej 4, ale w czym problem troche poczekac az cena spadnie? za jakis czas bedzie mozna dostac tego Sharpa za ok 3 tys zl.
 

forzainter1g

New member
A w tym jest lepszy Sony:
Sony panel 10 bit Sharp nie
Sony system 24p Sharp nie
I wiele systemow jak np WCFGL.
http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/12/31/best-lcd-tv-plasma-2007/
.
http://alatest.pl/sony_kdl_d3000_series_lcd_tv_32_40/tvs/expert_reviews/pe-38683859,33/
Zdobyl tez jakas nagorde Eisa
I wogole technicznie procesory Bravia sa lepsze od tych z Sharpa i dla mnie obraz jest lepszy na Sony d3000.
A jezeli chcesz bezkompromisowo najlepszej jakosci obdrazu dostepnej w tej chwili na 32 calach bierz Sony :KDL-32E4000.
Miedzy innymi Full HD Bravia Engine 2.Jedyna wada to brak 100hz ktore potrzbujesz ale sprawdz go w sklepie i sam ocen jak nowy model Sony radzi sobie z ruchem

 
Do góry