którą kamerę wybrać??

tidus art

New member
Witam,
Mam taki problem.Chcialem z dziewczyna kupic kamere.Myslelismy nad wersja hdd.Zastanawiamy sie nad 3 modelami: sony sr35, jvc everio 330 i panasoniciem h40.Mam nadzieje ze nie poprzestawialem niczego w modelach.sa to obecnie najtansze kamery z dyskiem twardym.co mnie zastanawia najbardziej to z ktorej uzyskam obraz najlepszej jakosci, ktora bedize najmniej awaryjna? Za sony przemawia to ze mamy lapka sony i nie powinno byc problemu z komunikacja,ponadto w miescie w ktorym mieszkamy jest serwis sony wiec nie bedzie trzeba nic wysylac w przypadku serwisowania. Panasonic ma najwiekszy dysk, chyba najlepsza stabilizacje obrau[, bo powinna byc mechaniczna a nie elektroniczna] O.I.S.Jvc natomiast najlepiej wyglada, mozna wybrac wersje rozowa, niebieska. Przy macaniu kamerka sony ma chyba najlepsze materialy.

w sumie to po pewnym czasie zaczalem sie jeszcze zastanawiac nad kamera na karty pamieci.obecnie kupno 8 gb karty to nie sa duze pieniadze a kasty pamieci sa duzo mniej podatne na awarie.

Niestety nie posiadam jakiejs wiekszej wiedzy o kamerach bo specjalizuje sie w fotografii i moge tylko niektore rzeczy skojarzyc ze soba,ale co do producentow nie posiadam zadnej wiedzy ktora pomoglaby mi w wyborze.

Dlatego bardzo prosze o rzetelna pomoc, przy wyborze .

Z gory wielkie dzieki,
Pozdrawiam,
Przemek
 
Do góry