kto sie zna niech pomoze prosze

mgdz

New member
DENON AVR-1508 + DVD-1740 + plazma samsunga ps -42c 91 h zrezygnowalem z plastikow na rzecz normalnego kina no i teraz mam troche glowkowania a ze jestem swiezy prosze bardzo o pomoc podlaczylem dvd z amplitunerem koaksjalem a dvd z tv kablem HD MI obraz piekny wszystko gra ale jak uzyskac dzwiek z tv na kolumnach? musze miec jakies dodatkowe polaczenie czy ten hd mi wystarczy i musze tylko cos w ampie ustawic? po co sa w ampie wyjscia hd ?moze stad powinienem podlaczyc tv?nie smiejcie sie prosze tylko pomozcie jak mozecie

_mask.gif
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Nie będe sie śmiał, ale czy dokładnie przestudiowałeś instrukcje.
Mam inne modele Denona i wszystko jest dość dokładnie rozrysowane.
 

mgdz

New member
niby proste pytanie na forum gdzie wydawaloby sie sami specjalisci a jednak ewerest:))problem w tym ze to zona musi podlaczyc a ona zna sie tylko super na gotowaniu:)) a w sprawach technicznych uuuuuuuffffff :)) nawet z instrukcja klops ja kobiecie wytlumacze telefonicznie tylko niech sie ktos zlituje i pomoze tyle ludzi czyta watek i nikt nie ma pojecia?
 

dariom1

New member
Przy tym podłączeniu powinno być wszystko w pożądku... Czy aby napewno w ampli włączyłeś tryb AUX ? Tylko przy włączonym trybie aux dźwięk będzie odbierany w ampli. ...
 

rafal11998

New member
Witam
Czesto bywa tak ze dane gniazdo w ampli trzeba przypisac do odpowiedniego źródła. W twoim przypadku będzie to DVD. Poczytaj uważnie instrukcję a napewno się uda.
Pozdrawiam
 

Manys

New member
Spróbuj przełączyć w telewizorze na zwykłe złacze euro i dzwiek masz.musisz wymusić w ustawieniach by fonia szła na kino a nie na telewizor sprawdz w opcjach.
 

mgdz

New member
wiem ze moge uzyskac dzwiek wyprowadzajac go kablem euro lub chinchem z tv na ampa ale myslalem ze wykona to juz polaczony kabel hd mi ktory idzie do dvd i koaksjal no chyba ze czegos nie rozumiem:confused:
 
Do góry