Krzywy Ekran Projekcyjny

Dnq

New member
Cześć nie wiem czy taki temat pojawił się na forum ale moim problemem jest to że ekran po rozwinięciu po jego bokach jest zawinięty do środka co mnie strasznie irytuje mojej Żonie to nie przeszkadza ale ja chodzę kombinuję odwijam go ręcznie na zewnątrz dorzucam dodatkowe ciężarki aby był bardziej prosty....jeszcze filmy lub programy tv obejrzę ale jak oglądam mecz a wiadomo teraz są Mistrzostwa Świata w piłce kopanej....to mnie coś strzela....
Jeżeli ktoś może coś doradzić piszcie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cześć nie wiem czy taki temat pojawił się na forum ale moim problemem jest to że ekran po rozwinięciu po jego bokach jest zawinięty do środka co mnie strasznie irytuje mojej Żonie to nie przeszkadza ale ja chodzę kombinuję odwijam go ręcznie na zewnątrz dorzucam dodatkowe ciężarki aby był bardziej prosty....jeszcze filmy lub programy tv obejrzę ale jak oglądam mecz a wiadomo teraz są Mistrzostwa Świata w piłce kopanej....to mnie coś strzela....
Jeżeli ktoś może coś doradzić piszcie...

Jak nic z tym nie zrobisz to ja na Twoim miejscu bym staral sie o nowy egz. ewentualnie inny model kupic a ten im oddac, tak byc nie moze, musi byc wszystko tak jak w ksiazce napisane ...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ekran po rozwinięci powinien być prosty, zawinięcie do środka występuje na ekranie ale z wiekiem po kilku latach a nie od razu po kupieniu. Coś jest nie tak. Ja mam napinacze po bokach więc u mnie ten problem nie występuje, tylko zauważyłem że zaraz po rozwinięciu występuję w miejscu gdzie łączy się zgrzew od napinacza fałd, ale po kilki godzinach ekran się prostuję i jest płaski jak stół. Pytałem się czy to jest normalne, i maja to nawet ekrany po 15-20tyś. Ale twój problem moim zdaniem wymaga reklamacji. Chyba że ten ekran ma już swoje lata....?
 
Do góry