krzysiek

krzysztof190

New member
witam wszystkich. chce sprawic sobie jakis sprzet grajacy a mianowicie panasonic sc bt205 z blu ray lub
yamaha rx v465 gw 3 lata zestaw vk7820 5 1. oba probukty mozna znalesc na allegro
zalezy mi na dobry dzwieku przy s;uchaniu muzyki i ogladaniu filmu. muzyki slucham roznej od hip hop po trance i dobry rock pokoj ma 20m2. z gory dziekuje za pomoc
rady mile widziane
 

grzeseik

New member
jestem zwolennikiem stereo i takie rozwiazanie Ci sugeruje. jesli cenisz jakosc dzwieku to moim zdaniem lepiej miec 2 przyzwoite glosniki niz 6 slabych (to samo ze wzmacniaczem). sciezek wyboru jest kilka:
jak chcesz kupic "komplecik" i miec spokoj to dobra rozwiazaniem jest pianocraft yamahy. opcja z blu ray jest troszke drozsza niz to co wymieniales, ale moze dasz rade naciagnac. jesli nie to wersja z dvd ponizej 3k stoi.
jesli lubisz kompletowac pomalu swoj system i do tego nie boisz sie uzywek to pole do manewru jest orgomne. za 3k spokojnie jest w czym wybrac. allegro pelne jest ofert, jest z tym mnostwo zabawy, czytania na forach itd, ale satysfakcaj po wszystkim pelna :) zakazenie bakcylem 100%

jesli koniecznie 5.1 to z tego co proponujesz wyroznilbym 2 strategie:
1) narazie nie mam wiecej kasy, ale za jakis czas jeszcze ze 2-3k sie znajdzie - bierz zestaw yamahy/denona/marantza/harmana (w zaleznosci od upodoban, idealnie byloby do sklepu sie wybrac i ucho przylozyc). tamte glosniki to niewiadomo co wiec nie podejrzewam ich o ladne granie. odsprzedac je moze nie bedzie latwo, ale duzej starty nie poniesiesz, a koniecznie je wymienic bedzie trzeba - to moim zdaniem najwazniejszy element toru.
2) robie zakup i na tym koniec - wtedy lepiej wybrac cos kompletnego. to co podales powinno byc ok. podobne zestawy robi np. harman... mysle ze to podobne jakosciowo produkty, w tym budzecie codow nie ma. na 20metrowy pokoj powinno dac rade, chyba ze zagracony wybitnie mocno.

poglowkuj jak chcesz do sprawy podejsc to podsuniemy bardziej szczegolowe pomysly rozwiazan.
 
Do góry