Konwerter formatu m2ts.

slawek.z

New member
We wspomnianym przez Ciebie programie Sony Vegas Pro 8.0 bez problemu wyexportujesz w pliku AVI , mp4 . Wybierasz opcje Save as , i z listy wybierasz sobie dany format a w Custom wybierasz rozdzielczość .
 

piterch

New member
slawek.z napisał:
We wspomnianym przez Ciebie programie Sony Vegas Pro 8.0 bez problemu wyexportujesz w pliku AVI , mp4 . Wybierasz opcje Save as , i z listy wybierasz sobie dany format a w Custom wybierasz rozdzielczość .
Tylko ostatnio sony vegas zaczął mi się wieszać pomimo iż mam 3gb ram, procesor intel pentium D 3,2ghz i kartę graf. GeForce 8800GT. Nie ma czegoś innego? Pozatym mam dobry program do edycji filmów Ulead Video Studio 11, ale on odtwarza tylko formaty z hd avi, mpeg i nie wiem dlaczego TS. Na początku bawiłem się w konwersję m2ts to jakoś utworzyłem format TS, nie wiem jakim programem to zrobiłem bo zorientowałem się że Ulead Video Studio Odtwarza TS wczoraj. PROSZĘ KOGOKOLWIEK O RADĘ!!!
 

piterch

New member
Zamykam temat poprostu do wyżej wspomnianego programu Ulead wideo studio 11 ściągnąłem patch ,, Power Pack PLUS'; który umożliwia odtwarzanie m2ts mts ts itd. Polecam ten program.Wg mnie jest on praktyczniejszy niż ten cały Vegas.
 
Do góry