Konfrontacja! Warto pomóc. :)

kamil.gmy

New member
Witam!
Wiem, że w tym miejscu powinna być lista z odpowiedziami na 21 pytań, ale to jest w moim przypadku nie konieczne. Pełno różnych recenzji za mną, i pełno wątpliwości nadal.

Trudno jest mi się zdecydować na konkretny model telewizora.
Najlepszą opcją będzie:

1. Sony KDL-55HX850 za 6990 zł.
2. Sharp LC-60LE740E za 5000 zł.
3. Philips 55PFL6007K za 5499 zł lub Philips 55PFL7007K za 6190 zł
4. Panasonic TX-L55DT50E za 5990 zł.
5. Samsung UE55ES6800 za 5300 zł lub Samsung UE55ES7000 za 6300 zł.

Bardzo ważną kwestią jest dla mnie zużycie prądu, i trwałość. ;)
 

NormanES

New member
Sam rozkminiałem podobne modele, wybór pozostał między dwoma:
Panasem dt oraz pfl-em 6007. Czekam na jakieś promo, choć Philipsa w mediaexpercie można było jeszcze wczoraj brać w internetowym sklepie za 5260. Najbardziej pasowało by mi bez vatu w media i ten Panasonic. Zobaczymy co się pierwsze trafi :)
 

KAZMISH86

Member
posiadam hx850 i tez się zastanawiałem...ogladalem porownyalem te modele o których piszesz...i postawiłbym na soniaka...pewna firma to po pierwsze bo philips ma problemy niestety popytaj troszkę w sklepach lub poczytaj na ten temat choć tv tez niczego sobie ...ja polecam soniaka...obraz bajka:)a zużycie pradu akurat w każdym LED podobne wiec luzzz....
 
Ostatnia edycja:

kamil.gmy

New member
Dobrze, warunek był taki luźny. Chodziło mi o to, żeby nikt mi nie zaproponował 300w plazmy. ;)

Dziwi mnie to, że nikt prawie nigdzie nie poleca Samsungów serii 7 i 8? Tak samo widzę, że tą 60 Sharpa lepiej zostawić, a nowe są już za drogie.

Jakoś osobiście Philips mnie sam w sobie nie przekonuję, chyba że się mylę?

A ten Panasonic? Ma on bardzo ciekawe głośniki. Jak mówi producent 2 x 4w + 10w Bas. Czyli 2.1?
Nie za słabe to głośniczki?


Dziękuje powyższe osoby za komentarz, i czekam na więcej. ;)
 

kamil.gmy

New member
Byłbym już w 90 % przekonany do Philipsa! A żeby było 100%, to chciałbym go zobaczyć na żywo! Ale nigdzie go nie ma! Wie ktoś może gdzie można dorwać Philipsy serii 7007?
 
Do góry