Konfiguracja Onkyo TX-NR636

Status
Zamknięty.

PLrzemeK

New member
Witam.

Zakładamten temat przede wszystkim dla osób posiadających ten Ampli tuner.
Podzielciesię proszę swoimi odczuciami wynikającymi z użytkowania tego sprzętu.
Wjaki sposób macie skonfigurowany swój AV.
Naco warto zwrócić uwagę i co warto ustawić lub wyłączyć.
Czymacie z nim jakieś problemy czy wszystko działa bez zastrzeżeń.
Jakmacie go podłączonego i z jakimi głośnikami.

Jaużywam go z głośnikami Wharfedale Obsidian 600 HCP i im więcej kombinuje zustawieniami ty lepiej ten duet się sprawuje. Mogę śmiało powiedzieć że gra tocałkiem przyzwoicie. Połączony jest do TV Sony KDL-42W655A poprzez Kabel SOUND& IMAGE HDMI - HDMI High Speed Ethernet Ultra Thin. Działa jak na razie ok.Posiadam do niego podłączoną kartę CI+ więc wszystko działa poprzez tenkabelek.

Ateraz jeszcze mam pytanie.
Podczasgdy odpalam na TV przez dysk zew. jakiś film i ustawiam dźwięk na DTS ampli. wogóle nie zmienia ustawień i pozostaje na domyślnych. Inaczej jest jakprzełączę na Dolby Digital - AV automatycznie się przestawia na wykryty dźwięki wszystko działa jak należy. Jaka może być tego przyczyna ?

Drugasprawa - Zawsze gdy włączam czy wyłączam TV to samo robi AV. Tak jakby byłysparowane. Niestety nawet jak chce posłuchać choćby tylko radia musze za każdymrazem włączać TV. Jak ustawić AV żebym to ja sam decydował kiedy ma się włączyći sparować z TV a kiedy nie ?

Dziękiza odpowiedź i zapraszam do dzielenia się doświadczeniami z tym że jakfantastycznym AV
 
Status
Zamknięty.
Do góry